Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowa książka Lisy Jackson! Wygraj egzemplarz thrilleru psychologicznego “Paranoja” [KONKURS]

Dodano: 11.10.2022 | 11:07

Na zdjęciu: Wygraj książkę Lisy Jackson!

Fot. Milena Wyrąbkiewicz

Wraz z wydawnictwem Skarpa Warszawska przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać książkę z gatunku thriller psychologiczny. Autorką książki jest bestsellerowa autorka Lisa Jackson.

Książka opowiada o historii Rachel Gaston, która 20 lat wcześniej popełniła przypadkowo zabójstwo i nie została za to ukarana. Po tych wszystkich latach, gdy zbliża się szkolny zjazd, na jaw zaczynają wychodzić nowe fakty na ten temat.

Lisa Jackson ma na koncie ponad 30 milionów sprzedanych egzemplarzy swoich książek. Wielokrotnie zajmowała pierwsze miejsce w zestawieniach “The New York Times”, “USA Today” czy “Publishers Weekly”.

Żeby wygrać książkę należy wysłać maila pod adres konkurs@metropoliabydgoska.pl. Wiadomość należy zatytułować “Konkurs książka”, a w treści wiadomości powinno się znaleźć imię i nazwisko osoby chcącej wziąć udział oraz odpowiedź na pytanie konkursowe: Dlaczego lubisz czytać thrillery?

Do konkursu można się zgłaszać do 16 października 2022 roku do godz. 23:59. Nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi. Zwycięzcy zostaną powiadomieni w wiadomości zwrotnej, a nagrodę będzie można odebrać w siedzibie redakcji Metropolii Bydgoskiej przy ul. Kościuszki 27b w Bydgoszczy.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments