Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowa restauracja w Bydgoszczy. Serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej

Dodano: 18.07.2023 | 17:29

Na zdjęciu: La Siesta Restaurante została otwarta przy ul. Jezuickiej.

Fot. Szymon Fiałkowski

Nowa restauracja – La Siesta Restaurante – została otwarta. Lokal znajduje się w samym centrum Bydgoszczy.

Restauracja została otwarta w poniedziałek, 10 lipca w budynku przy ul. Jezuickiej 3. Wcześniej mieściły się tu lokale Pizza&Barszcz oraz Ale Młyn. Później lokal stał pusty i trwały przygotowania do otwarcia nowego miejsca.

La Siesta Restaurante skupia się na potrawach kuchni śródziemnomorskiej – włoskiej, francuskiej, hiszpańskiej i greckiej. – To miejsce z pozytywną i dobrą energią – zapowiadają właściciele.

La Siesta Restaurante – menu

W menu znajdziemy przystawki na zimno i ciepło, deski hiszpańskich tapas, zupy (m.in. prowansalska zupa z owoców Bouillabaise), sałaty, makarony (np. papardelle z polędwicą wołową, gnocchi), burgery (w tym burger po andaluzyjsku), dania główne (ceny między 52 a 85 zł), menu dziecięce, zestawy śniadaniowe i desery. W ostatnich dniach restauracja prezentowała, jak wyglądają brownie oraz ciasto Snickers z karmelizowanym popcornem i orzechami.

W planach są tez oferty sezonowe, lunche i kosze piknikowe. Dla klientów dostępny jest także ogródek. W środku czeka za to efektowna zielona ściana z logo restauracji, a także fotografie.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments