Bydgoszcz
11C
Słonecznie
82% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 12 • L 11
17C
Sob
18C
Nd
17C
Pon
15C
Wt
14C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesNowa stacja paliw w Bydgoszczy. Powstała na terenie parku przemysłowo-technologicznego
27.06.2021 | 07:11

Nowa stacja paliw w Bydgoszczy. Powstała na terenie parku przemysłowo-technologicznego

Na zdjęciu: Nowa stacja paliw znajduje się na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Fot. Jakub Soboczyński

W Bydgoszczy, przy ul. Bydgoskich Przemysłowców 25 otwarta została nowa stacja paliw. Należy ona do sieci Moya.

Nowa stacja zlokalizowana jest na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. To 332 stacja paliw Moya, która jest w Polsce i 5 w Kujawsko-Pomorskiem. Oprócz Bydgoszczy, stacje tej sieci są także w Toruniu, Papowie Biskupim, Gniewkowie i Pakości.

Jak opisują przedstawiciele sieci, powstała stacja ma charakter tranzytowo-miejski. – Ze względu na korzystną lokalizację (przy DK10) i możliwość skorzystania z automatów tankujących, jest to atrakcyjny punkt dla kierowców pojazdów ciężarowych, niemniej oferta stacji jest skierowana również do klientów detalicznych – czytamy w informacji przekazanej przez Moya.

Na stacji, kierowcy mogą zatankować benzynę 95, olej napędowy standardowy (zarówno z tradycyjnego dystrybutora, jak i automatycznego – bezobsługowego, z szybkim wlewem), wzbogacony ON MOYA Power oraz LPG. Płyn AdBlue dostępny jest zarówno z dystrybutorów, jak i w pojemnikach. Na terenie stacji można skorzystać również z kompresora.

Stacja czynna jest całą dobę, także w niedziele niehandlowe.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści