Bydgoszcz
17C
Słonecznie
45% wilgotność
Wiatr: 7km/h SSE
H 17 • L 17
21C
Pon
21C
Wt
19C
Sr
16C
Czw
17C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINowa trasa: PolskiBus.com z Bydgoszczy do Włocławka i Płocka
14.03.2016 | 15:58

Nowa trasa: PolskiBus.com z Bydgoszczy do Włocławka i Płocka

Wraz z nowym kalendarzem - nowe możliwości...

Na zdjęciu: Logo PolskiBus.com

Fot.

Otwarcie nowego wiosennego kalendarza połączeń z biletami od 1 zł! PolskiBus.com otwiera nowy wiosenny kalendarz obejmujący okres podróży od 13 kwietnia do 11 maja 2016 r. Do linii P2 Warszawa – Toruń – Bydgoszcz zostają włączone Płock oraz Włocławek. Tysiące biletów na wiosenne podróże dostępnych w najlepszej cenie 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej można już teraz rezerwować na stronie Polski Bus.com.

PolskiBus.com otwiera nowy kalendarz połączeń na podróże realizowane między 13 kwietnia a 11 maja. Jednak to nie koniec niespodzianek przygotowanych przez przewoźnika. Wraz z nowym rozkładem mieszkańcy Bydgoszczy będą mogli komfortowo dotrzeć do Włocławka i Płocka w ramach linii P2 Warszawa – Bydgoszcz. Autokary na tej trasie będą się także zatrzymywać w Toruniu. Linia w zmienionej postaci rozpocznie kursowanie 13 kwietnia. Bilety w ramach nowego kalendarza można rezerwować już teraz na stronie przewoźnika. Ceny rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Od 13 kwietnia nastąpią zmiany na linii P2 Warszawa – Bydgoszcz, do której włączone zostaną Włocławek i Płock. Autokary PolskiBus.com będą wykonywać 4 kursy dziennie przez te miasta. Wyjazdy z Bydgoszczy w kierunku Warszawy będą odbywać się o 6:15, 10:20, 13:50 oraz 17:05, w drogę powrotną będzie można wyruszyć ze stolicy o 8:30, 12:20, 15:30 oraz 18:30.

Na linii P2 pojawi się również możliwość zakupu biletu ze zniżkami ustawowymi. Szczegóły na temat wysokości zniżek oraz wykaz osób, które są uprawnione do skorzystania z nich, można znaleźć na stronie przewoźnika w zakładce „Rezerwacje”.

„Wiosenny kalendarz przynosi wiele wspaniałych nowości. Nasza nowa propozycja dotycząca zmian powinna w szczególności spodobać się mieszkańcom Bydgoszczy. Zyskują oni bowiem zupełnie nowe możliwości podróżowania w najbardziej atrakcyjnych cenach na rynku!” – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Pasażerowie podróżujący najwyższej jakości autokarami PolskiBus.com mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, wygodne, odchylane i rozsuwane skórzane fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa, gniazdka elektryczne, klimatyzację, toaletę oraz możliwość zabrania wózka inwalidzkiego. Wszystkie ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację.


Podobne wpisy

Powiązane treści