Bydgoszcz
2C
78% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 3 • L 1
3C
Wt
2C
Sr
4C
Czw
3C
Pt
1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoNowe radio rozpoczęło nadawanie w Bydgoszczy. Jego dziennikarze przyjadą do grodu nad Brdą
11.09.2021 | 11:30

Nowe radio rozpoczęło nadawanie w Bydgoszczy. Jego dziennikarze przyjadą do grodu nad Brdą

Na zdjęciu: Założycielem Radia WNET jest Krzysztof Skowroński. Rozgłośnia z początkiem miesiąca rozpoczęła nadawanie w Bydgoszczy.

Fot. Adrian Grycuk / Wikipedia

Z początkiem września, nadawanie w Bydgoszczy rozpoczęło Radio WNET. Jego dziennikarze niebawem odwiedzą gród nad Brdą.

Założone przez Krzysztofa Skowrońskiego radio niedawno zaczęło nadawanie także m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Białymstoku i Łodzi. Z początkiem września, radio WNET rozpoczęło także nadawać także w Bydgoszczy. Słuchać go można na częstotliwości 104,4 FM.

Jak podał branżowy portal Wirtualne Media, dziennikarze radia WNET ruszyli także z akcją promocyjną do miast, w których radio jest nadawane. Wraz z mobilnym studiem, do Bydgoszczy przyjadą w dniach 16-18 września. Wcześniej odwiedzili Białystok i Lublin, a przed Bydgoszczą odwiedzą także Kraków, Wrocław i Szczecin, zaś na zakończenie trzytygodniowego objazdu, zagoszczą także w Łodzi i Warszawie.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mika
Mika
4 miesięcy temu

Nie No artykuł na miarę pulizera. Nic nie napisali jaka muzyka leci nie wspomnę już o tym na jakich falach nadaje 🤣🤣🤣

Jakub
Jakub
4 miesięcy temu

Mika jak nie podali 104,4

Max2
Max2
4 miesięcy temu

Radio z wiadomościami w stylu TVP wszystko jest piękne a opozycja zawsze zła i ta nie dobra tv..(tvn/24)
Stacja jest zasilana finansowo przez Spółki Skarbu Państwa więc przy zmianie władzy..krucho moze być bo gotówki nie będzie. Stacja nie porywa muzyka od Rocka, zachwile muzyka poważna, hip-hop generalnie mało jest znanych kawałków taki mix.Do mnie to akurat nie trafia zostaje przy Muzo FM 90,5(ew.Maxxx i Tok FM) zasięg wg koncesji Wnet to Bydgoszcz i Białe Błota w drugim kierunku są pewne ograniczenia ponieważ w Toruniu na 104,6 jest Eska i mogli by się stacje nakładać.

Podobne wpisy

Powiązane treści