Bydgoszcz
18C
Niebo głównie zachmurzone
71% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 18 • L 17
20C
Nd
17C
Pon
15C
Wt
14C
Sr
13C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoNowe radio rozpoczęło nadawanie w Bydgoszczy. Jego dziennikarze przyjadą do grodu nad Brdą
11.09.2021 | 11:30

Nowe radio rozpoczęło nadawanie w Bydgoszczy. Jego dziennikarze przyjadą do grodu nad Brdą

Na zdjęciu: Założycielem Radia WNET jest Krzysztof Skowroński. Rozgłośnia z początkiem miesiąca rozpoczęła nadawanie w Bydgoszczy.

Fot. Adrian Grycuk / Wikipedia

Z początkiem września, nadawanie w Bydgoszczy rozpoczęło Radio WNET. Jego dziennikarze niebawem odwiedzą gród nad Brdą.

Założone przez Krzysztofa Skowrońskiego radio niedawno zaczęło nadawanie także m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Białymstoku i Łodzi. Z początkiem września, radio WNET rozpoczęło także nadawać także w Bydgoszczy. Słuchać go można na częstotliwości 104,4 FM.

Jak podał branżowy portal Wirtualne Media, dziennikarze radia WNET ruszyli także z akcją promocyjną do miast, w których radio jest nadawane. Wraz z mobilnym studiem, do Bydgoszczy przyjadą w dniach 16-18 września. Wcześniej odwiedzili Białystok i Lublin, a przed Bydgoszczą odwiedzą także Kraków, Wrocław i Szczecin, zaś na zakończenie trzytygodniowego objazdu, zagoszczą także w Łodzi i Warszawie.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mika
Mika
13 dni temu

Nie No artykuł na miarę pulizera. Nic nie napisali jaka muzyka leci nie wspomnę już o tym na jakich falach nadaje 🤣🤣🤣

Jakub
Jakub
13 dni temu

Mika jak nie podali 104,4

Max2
Max2
13 dni temu

Radio z wiadomościami w stylu TVP wszystko jest piękne a opozycja zawsze zła i ta nie dobra tv..(tvn/24)
Stacja jest zasilana finansowo przez Spółki Skarbu Państwa więc przy zmianie władzy..krucho moze być bo gotówki nie będzie. Stacja nie porywa muzyka od Rocka, zachwile muzyka poważna, hip-hop generalnie mało jest znanych kawałków taki mix.Do mnie to akurat nie trafia zostaje przy Muzo FM 90,5(ew.Maxxx i Tok FM) zasięg wg koncesji Wnet to Bydgoszcz i Białe Błota w drugim kierunku są pewne ograniczenia ponieważ w Toruniu na 104,6 jest Eska i mogli by się stacje nakładać.

Powiązane treści