Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowe radiowozy policji w regionie. Jeden jest nieoznakowany

Dodano: 19.12.2022 | 11:10

Na zdjęciu: Inowrocławscy policjanci mają nowe samochody.

Fot. KPP Inowrocław

Do inowrocławskiego Wydziału Prewencji i do Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu trafiły dwa nowe radiowozy. Zakup był możliwy dzięki dodatkowemu finansowaniu ze Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu i Urzędu Gminy Inowrocław.

Dwa pojazdy marki Kia Sportage trafiły w ręce inowrocławskich funkcjonariuszy w ubiegły piątek (16.12.). W uroczystym przekazaniu wzięli udział: Wiesława Pawłowska – Starosta Inowrocławski, Tadeusz Kacprzak – Wójt Gminy Inowrocław, szef miejscowej policji – mł. insp. Karol Konopacki, policyjny kapelan – ksiądz Zenon Rutkowski oraz przedstawiciele Wydziału Prewencji i Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu.

Kluczyki zostały wręczone funkcjonariuszom, którzy z pojazdów będę korzystali na co dzień. Komendant, dziękując za taką formę pomocy zapewnił, że oba radiowozy, nieoznakowany i oznakowany, będą dobrze służyły stróżom prawa.

Władze samorządowe nie po raz pierwszy wsparły finansowo policję. Przedstawiciele samorządu podkreślili podczas uroczystości współdziałanie instytucji w zakresie poprawy bezpieczeństwa na terenie powiatu inowrocławskiego.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments