Bydgoszcz
5C
Słonecznie
76% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSE
H 5 • L 4
11C
Wt
11C
Sr
13C
Czw
13C
Pt
11C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINowe sklepy w Galerii Pomorskiej
08.07.2017 | 07:53

Nowe sklepy w Galerii Pomorskiej

Sklep Topshop otworzył swoje podwoje w czerwcu, w lipcu zaś pojawi się sklep KiK.

Na zdjęciu: Top Shop - sklep otwarty w czerwcu.

Fot. Materiały prasowe.

Galeria Pomorska podpisała umowę najmu z Topshop, Żabka oraz Ray Obuwie. Jednocześnie do grona najemców tej popularnej galerii handlowej w Bydgoszczy dołączy niedługa marka KiK.

Galeria Pomorska to najdłużej działające centrum handlowe na terenie Bydgoszczy. Po rozbudowie i modernizacji, która miała miejsce w latach 2013 – 2015, powstało 40 nowych sklepów, m.in. Bershka, Stradivarius, C&A, Ecco, Change, Briju, Home&You.

W ostatnim miesiącu otworzyły się kolejne 3 sklepy. Ofertę akcesoriów i artykułów domowych powiększył popularny sklep Topshop (75m2). Jest to jedyny sklep tej marki w Bydgoszczy. Otworzyła się w Galerii Żabka (123m2). Lokalizacja punktu znajduje się przy głównym wejściu, a sklep czynny jest w godzinach od 8:00 do 23:00. Branżę obuwniczą w centrum wzbogacił sklep Ray Obuwie (121 m2). Dodatkowo swój sklep w lipcu otworzy salon KiK, który oferuje bardzo różnorodne produkty – począwszy od odzieży, kończąc na artykułach gospodarstwa domowego. Będzie to 3 sklep tej marki w Bydgoszczy.


Powiązane treści