Bydgoszcz
-2C
Słonecznie
92% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSW
H -1 • L -3
1C
Sr
-1C
Czw
0C
Pt
2C
Sob
3C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoNowe zdjęcia Bydgoszczy na Google Street View!
Google Street View Bydgoszcz
11.12.2018 | 20:00

Nowe zdjęcia Bydgoszczy na Google Street View!

O aktualizacji jednej ze swoich flagowych platform poinformowało Google Polska.

Na zdjęciu: Samochody Google podróżowały po polskich miastach głównie w okresie od maja do października 2017 roku.

Fot. Wikipedia

Google Polska oficjalnie poinformowało, że zdjęcia wykonywane w ubiegłym – a częściowo także w obecnym – roku na potrzeby platformy Google Street View w ponad 30 polskich miastach zostały opublikowane. W tym gronie znalazła się również Bydgoszcz.

W okresie wiosenno-letnim (od maja do października) ubiegłego roku samochody Google przygotowały kolejną serię zdjęć w formacie 360 stopni. Poprzednie fotografie polskich miejscowości były wykonywane w 2009, 2011, 2013 oraz 2014 roku. Dzięki aktualizacji możliwe będzie oglądanie zmian, które zachodziły w przestrzeni miejskiej, między innymi zakończonych inwestycji czy remontów. Zdjęcia wykonywane w latach minionych nadal będą dostępne – internauci mogą się z nimi zapoznać poprzez kliknięcie ikony zegara w lewej górnej części strony.

Nowa odsłona Google Street View jest możliwa dzięki przejazdom samochodów internetowego giganta, które realizowane były (oprócz Bydgoszczy) między innymi także w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Szczecinie czy Katowicach. Spośród kujawsko-pomorskich miast na liście znalazły się też Toruń i Włocławek.

Fotografie przedstawiają miasta w ciągu dnia, stąd obecność licznych przechodniów czy pojazdów. Twarze tych pierwszych oraz tablice tych drugich są jednak tradycyjnie zamazywane.


Powiązane treści