Bydgoszcz
15C
Słonecznie
58% wilgotność
Wiatr: 4km/h ENE
H 15 • L 15
16C
Pt
17C
Sob
13C
Nd
15C
Pon
15C
Wt
Metropolia BydgoskaZDROWIEReumatologia i ortopediaNowoczesne Centrum Rehabilitacji i Macierzyństwa powstało w Fordonie
foto4
10.12.2017 | 18:56

Nowoczesne Centrum Rehabilitacji i Macierzyństwa powstało w Fordonie

Na zdjęciu: Fordońska przychodnia to najnowszy punkt na medycznej mapie miasta.

Fot. MB

Przychodnia Bajka przy ul. Szelburg-Zarembiny od grudnia rozszerza działalność. Kolejny budynek przeszedł gruntowną renowację. Pacjenci korzystają z niego w  komfortowych warunkach.

Karol Jurkowski, prezes spółki prowadzącej przychodnię, informuje, że koszt infrastruktury i zakupu nowoczesnego sprzętu pochłonął kilkaset tys. zł. Pacjenci zadeklarowani w Przychodni Bajka mogą korzystać z zabiegu rehabilitacyjnego już za 2 zł. W ofercie znajduje się terapia falą uderzeniową, laseroterapia, hydroterapia, krioterapia, masaż leczniczy, ćwiczenia usprawniające dla dzieci i dorosłych oraz gimnastyka dla seniorów.

Rejestracja chętnych pod numerem telefonu: (52) 343 07 69 w godzinach 8 –18 (poniedziałek – piątek.) lum e-mail: kontakt@przychodniabajka.pl

Poza rehabilitacją w Przychodni znajduje się też szkoła rodzenia „BAJKOWE CENTRUM MACIERZYŃSTWA”. Oferuje warsztaty tematyczne dla ciężarnych i rodzin z dziećmi, spotkania ze specjalistami: położną, neonatologiem, pediatrą, psychologiem, dietetykiem, fizjoterapeutą, specjalistą laktacyjnym, gimnastykę dla ciężarnych i mam z dziećmi.  W tej szkole nikt nie będzie znudzony teorią. Zajęcia są przede wszystkim nastawione na trening. Nauka obejmuje prawidłowe zajmowanie się maleństwem, pielęgnację, przewijanie, ubieranie, kąpanie, noszenie, masowanie, zachowanie w sytuacjach kryzysowych. Zapisy i informacje pod numerem telefonu: 513014055.

foto1

foto2

foto7

foto8

foto10

Powiązane treści