Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowość przy Długiej. Od kilku tygodni otwarty jest OPAR

Dodano: 28.04.2023 | 16:31

Na zdjęciu: OPAR to przede wszystkim cocktail bar i shisha – lounge.

Fot. mat. OPAR Bydgoszcz

Od kilku tygodni w samym centrum Bydgoszczy działa OPAR. Znaleźć można tam bogatą ofertę drinków oraz shishe.

Lokal został otwarty 7 marca i w pierwszych tygodniach odwiedziło go wielu bydgoszczan. Pewnym utrudnieniem jest to, że OPAR znajduje się w piwnicy kamienicy przy ul. Długiej 36, więc jeśli ktoś nie wie o jego istnieniu, trudniej mu trafić do środka. Wkrótce jednak sytuacja powinna się zmienić, bo za około dwa tygodnie dostępny będzie ogródek letni.

OPAR to przede wszystkim cocktail bar i shisha – lounge. – Mamy drinki autorskie i klasyczne oraz oczywiście fajkę wodną. Posiadamy w ofercie również aż 12 herbat liściastych, a także orzeźwiające szejki i pyszne lemoniady – mówią właściciele.

Wkrótce karta zostanie zaktualizowana. Pojawią nowe drinki, a także orzeźwiająca, owocowe soki 100% tłoczone.

Panuje u nas niepowtarzalny klimat, którego nie ma nigdzie indziej w Bydgoszczy. W tym tygodniu do wystroju dołożyliśmy piękne zasłony, które powodują dużo większa prywatność dla naszych gości – zapraszają właściciele. Lokal oferuje także możliwość imprez prywatnych.

OPAR otwarty jest od wtorku do czwartku w godz. 18:00 – 23:00, w piątki od 18:00 do 02:00, w soboty od 16:00 do 02:00 oraz w niedziele od 16:00 do 23:00.

Nowość przy Długiej. Od kilku tygodni otwarty jest OPAR
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments