Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowości w Multikinie. Pojawią się dwie premiery

Dodano: 16.08.2023 | 14:18

Na zdjęciu: Multikino zaprasza na dwie premiery.

Fot. Szymon Fiałkowski

Już w najbliższy piątek w Multikinie zobaczyć będzie można dwie premierowe propozycje: najnowszy film DC „Blue Beetle” oraz „Spuszczone ze smyczy”. Niebawem pojawi się też offowa propozycja „Kochanica króla Jeanne du Barry” oraz retransmisja koncertu skrzypcowego André Rieu „Miłość mieszka pośród nas”.

Film „Blue Beetle” powstał na podstawie serii komiksów wydawnictwa DC Comics o tym samym tytule. Film opowiada historię Jaimego Reyes’a, który po skończeniu college’u wraca w rodzinne strony, jednak nie potrafi się odnaleźć w nowych realiach. Chłopak usiłuje odszukać cel w życiu, gdy niespodziewanie wchodzi w posiadanie starożytnego przedmiotu. Otrzymuje niezwykłą zbroję, umożliwiającą dysponowanie nieprzewidywalną mocą. Za jej sprawą Jaime staje się superbohaterem BLUE BEETLE.

„Spuszczone ze smyczy” to komedia w reżyserii Josha Greenbauma. Reggie to optymistyczny pies rasy Border terrier, który zostaje porzucony przez swojego właściciela Douga. Pies nie dowierza, że mogło to być celowe. Początkowo pragnie wrócić do swojego pana, ale kiedy poznaje rozgadanego, kochającego wolność Boston terriera o imieniu Bug, przegląda na oczy i godzi się z prawdą. Zaczyna postrzegać Douga jako bezdusznego człowieka i wraz z grupą nowych znajomych szykuje plan zemsty.

Od piątku, 18 sierpnia do niedzieli, 20 sierpnia we wszystkich kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć koncert skrzypcowy André Rieu „Miłość mieszka pośród nas”. Holenderski skrzypek to jeden z najbardziej uwielbianych artystów świata. Co roku w lipcu do Maastricht zjeżdża się około 100 tysięcy widzów, by obejrzeć na żywo serię jego koncertów. Jeden z nich wyświetlony zostanie na ekranach Multikina w postaci retransmisji tego wydarzenia. Najnowszy show nosi tytuł „Miłość mieszka pośród nas” i jest 11. koncertem plenerowym z Maastricht, który mogą obejrzeć widzowie z całego świata. Podczas seansu wybrzmią przeboje operetkowo-musicalowe, walce, polki i marsze Johanna Straussa, a także znane standardy rozrywkowe. Oprócz skrzypka wystąpi założona ponad 30 lat temu Orkiestra Johanna Straussa stworzona przez André, chór gospel, soliści oraz wyjątkowi goście.


CZYTAJ TAKŻE: Już w ten weekend Festiwal Wisły w Bydgoszczy. Będzie wiele atrakcji, w tym parada łodzi


W ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki ze Storytel”, 24 sierpnia o godzinie 19:00 w Multikinie wyświetlony zostanie film „Kochanica króla Jeanne du Barry”. Jest to jeden z najdroższych, ale i najgorętszych francuskich filmów roku. Film nakręcony został we wnętrzach i plenerach Wersalu. Historia przedstawia losy Jeanne Vaubernier, młodej, ambitnej kobiety z nizin społecznych, która stałą się kochanką francuskiego króla. Za sprawą swojej inteligencji, urody i sprytu pnie się szczeblach dworskiej hierarchii, umacniając przy tym swoją pozycję na dworze. Jej droga do Wersalu usiana jest jednak przez liczne upokorzenia, przeszkody, groźby i intrygi. Film zachwycić może nie tyko pięknymi wnętrzami, epokowymi kostiumami i etykietą pałacowego życia. Na ekran kinowy powraca Johnny Depp w roli Ludwika XV.

Bilety na seanse można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments