Bydgoszcz
0C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 0 • L 0
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
1C
Nd
2C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoNowy barber shop w Bydgoszczy. „Ta moda wcale nie minie”
17.12.2019 | 12:25

Nowy barber shop w Bydgoszczy. „Ta moda wcale nie minie”

Na zdjęciu: Barber Shop Centrum mieści się (jak sugeruje nazwa) w samym centrum Bydgoszczy przy ul. Rejtana 2a.

Fot. mat. Barber Shop Poland

Podobno to chwilowa moda? Podobno to minie? – te dwa pytania przy każdej okazji otwarcia nowego salonu słyszy Roman Tomaszewicz, dyrektor Akademii Barberingu, należącej do sieci Barber Shop Poland. Pojawiają się one od trzech lat, kiedy to Barber Shop Poland otworzył pierwszy salon. Obecnie posiada siedem punktów w pięciu miastach: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Katowice i Warszawa. 

A zatem – czy powstawanie kolejnych salonów to chwilowa moda?
Roman Tomaszewicz, dyrektor Akademii Barberingu: Większość naszych klientów to mężczyźni, którzy od zawsze noszą brodę, dużo wcześniej niż powstał pierwszy barber shop w Polsce. Statystyki wskazują także, że 50% naszych klientów to mężczyźni, którzy nie mają zarostu i przychodzą do salonów Barber Shop Poland strzyc tylko włosy. Golibroda czy barber to także fryzjer męski, dlatego moda nie minie. Różnica między fryzjerem a barberem jest taka, że specjalizujemy się tylko i wyłącznie w obsłudze mężczyzn.  Barber Shop Centrum w Bydgoszczy, który otworzyliśmy 29 listopada jest najlepszym tego przykładem. Nasi barberzy mają od rana do wieczora pełne ręce pracy, co potwierdza nasze słowa.

Kolejny barber shop w Bydgoszczy? Dlaczego?
Barber Shop Centrum jest inny niż wszystkie barber shopy w mieście. Przede wszystkim zapraszamy wszystkie panie na kawę ze swoimi mężczyznami, przyjmujemy i strzyżemy dzieci. Jednak wyróżnia nas przede wszystkim jakość strzyżeń i sposób obsługi klienta. Nasza recepcja działa 7 dni w tygodniu, korzystamy z profesjonalnego wsparcia systemu rezerwacji Booksy oraz nie zamykamy się tylko w murach salonu wychodząc do mężczyzn podczas eventów.

Co jeszcze wyróżnia to miejsce?
Oferujemy w standardzie gorący ręcznik oraz mycie głowy, posiadając jako jedyny salon myjki przy każdym stanowisku. Ponadto posiadamy bezpłatny parking dla naszych klientów, co jest bardzo istotne w zatłoczonym centrum miasta. Jakość strzyżeń gwarantuje system szkoleń, który zawsze dostosowany jest  indywidualnie do każdego pracownika, dodatkowo ciągle szkolimy się w naszej Akademii Barberingu, która jest ceniona w całej Polsce. Posiadamy też program lojalnościowy oraz szereg zniżek dla naszych partnerów: 20% rabat dla studentów w każdy wtorek, a dla studentów Wyższej Szkoły Gospodarki od poniedziałku do czwartku. Bliskość tej uczelni była naturalnym wyborem

Nasz dział marketingu prowadzi rozmowy z wieloma firmami, którym oferujemy specjalne rabaty przy stałej współpracy. Organizujemy także eventy w biurowcach i przed nimi, podczas pikników firmowych oraz festiwali. Nazwaliśmy takie usługi “Strefą Relaksu”, ponieważ oferujemy także masaże oraz usługi dla kobiet. Zapraszamy firmy z Bydgoszczy do współpracy, przy organizacji aktywności dla pracowników i klientów.


Barber Shop Centrum mieści się (jak sugeruje nazwa) w samym centrum Bydgoszczy przy ul. Rejtana 2a. Lokal przygotowany jest do obsługi prawie 1000 mężczyzn miesięcznie. – Liczymy, że szybko osiągniemy taką liczbę dzięki jakości naszych usług – zaprasza Tomaszewicz.

Rezerwacje do salonu prowadzone są poprzez aplikację Booksy: bscentrum.booksy.com oraz telefonicznie kom: 880 897 007.

Więcej informacji o Barber Shop Poland i jego punkcie w Bydgoszczy można znaleźć na stronie www.barbershoppoland.pl oraz fanpage’u Barber Shop Centrum.


Podobne wpisy

Powiązane treści