[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Nowy bramkarz Lecha Rypin. Ostatnio grał w Stanach Zjednoczonych

Dodano: 14.04.2021 | 06:00

Na zdjęciu: Czwartoligowy Lech Rypin ogłosił pozyskanie nowego zawodnika.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Czwartoligowy Lech Rypin ma nowego zawodnika. Klub poinformował, że jego szeregi wzmocnił bramkarz Krystian Sroka.

22-letni zawodnik – jak słyszymy w rypińskim klubie – od jakiegoś czasu trenował z zespołem Lecha, a we wtorkowy (13 kwietnia) wieczór, Lech oficjalnie potwierdził jego pozyskanie.

Sroka w ostatnim czasie grał w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w Chicago, bo jego ostatnim klubem był miejscowy Inter FC, a jeszcze wcześniej grał w amatorskim klubie Wisłoka i trenował w akademii Chicago Fire. Zawodnik przez pewien czas trenował również w hiszpańskim Leganes.

Wiele wskazuje na to, że 22-letni bramkarz w barwach Lecha może zadebiutować już w najbliższy weekend, kiedy to rypiński zespół w meczu grupy spadkowej IV ligi zagra na wyjeździe z Kujawiakiem Kowal (sobota, 17 kwietnia, 16:00). Nadal nie wiadomo, kto poprowadzi zespół do końca sezonu. Po poprzednim meczu z Unią Gniewkowo, włodarze rypińskiego klubu podziękowali za pracę Damianowi Łukasikowi, a treningi z zespołem prowadził Szymon Moszczyński.

Nowy bramkarz Lecha Rypin. Ostatnio grał w Stanach Zjednoczonych
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments