[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy dom dla zwierzaka. Oto Bolt!

Dodano: 11.10.2021 | 13:19

Na zdjęciu: Bolt czeka na nowy dom.

Fot. Mirela Glura

Kontynuujemy naszą akcję! We współpracy ze Schroniskiem dla Zwierząt w Bydgoszczy publikujemy na portalu MetropoliaBydgoska.PL zdjęcia bezdomnych psów i kotów. Mamy nadzieję, że razem uda nam się znaleźć tym czworonogom miejsce na ziemi. Kolejnym bohaterem jest Bolt.

Bolt jest większym psem w wieku około 4 lat. Jego właściciel wyjechał za granicę, a psiaka oddał do schroniska. Mimo tego, co go spotkało, od samego początku pobytu z pyska Bolta nie znika uśmiech. Jest wesoły i ma cudowną energię. Pragnie kontaktu z człowiekiem i zawsze chce być blisko. Niestety z tęsknoty za ludźmi nauczył się przeskakiwać wszystkie płoty. Ucieka z wybiegu, szukając swoich ulubionych pielęgniarzy po schronisku. Możliwe, że w przydomowym ogródku też będzie wypatrywał możliwości, żeby towarzyszyć swojemu opiekunowi w drodze na zakupy lub do pracy.

Już raz swojego Pana stracił, może uznał, że niewystarczająco go pilnował?  Dlatego idealnie byłoby, gdyby zamieszkał w mieszkaniu, oczywiście z zapewnioną odpowiednią dawką ruchu. W domu z ogrodem też dobrze się odnajdzie, ale przebywając na zewnątrz będzie musiał być pod ciągłą opieką właściciela.

Bolt niezbyt dobrze dogaduje się z innymi zwierzętami, musi pozostać jedynakiem.  Jest zaszczepiony, a przed adopcją zostanie wykastrowany. Jego numer ewidencyjny: 151/21. Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od pn do pt od 10:00 do 15:00).

Nowy dom dla zwierzaka. Oto Bolt!
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments