Bydgoszcz
1C
Słonecznie
69% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSW
H 1 • L 0
1C
Nd
-1C
Pon
-4C
Wt
-5C
Sr
-5C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINowy dom dla zwierzaka. Oto Hessa!
19.02.2021 | 12:11

Nowy dom dla zwierzaka. Oto Hessa!

Na zdjęciu: Hessa czeka na adopcję

Fot. Mirela Glura

Kontynuujemy naszą nową akcję! We współpracy ze Schroniskiem dla Zwierząt w Bydgoszczy będziemy na portalu MetropoliaBydgoska.PL publikować zdjęcia bezdomnych psów i kotów. Mamy nadzieję, że razem uda nam się znaleźć tym czworonogom miejsce na ziemi. Czwartą bohaterką jest Hessa.

Hessa jest młoda i piękna, ale szczęścia w życiu nie ma. Za pierwszym razem trafiła do Schroniska w sierpniu 2019 roku. Aż do marca 2020 nikt o nią nie pytał. W końcu nadszedł szczęśliwy dzień dla niej, została adoptowana. Niestety radość trwała krótko. Po kilku dniach została oddana, ponieważ pilnuje zasobów (miski z jedzeniem), lubi spać na łóżku i nie lubi, gdy jest z niego wypraszana.

Z charakteru Hessa jest wesoła i szalona. Ma w sobie dużo energii, lubi biegać, ganiać za zabawkami i skakać. Jest przy tym trochę nieokrzesana, z radości skacze na ludzi i próbuje podgryzać ręce. Dlatego nie jest polecana do domu z małymi dziećmi. Przyszły opiekun na pewno powinien przygotować się na pracę z nią, możliwe że będzie potrzebna konsultacja z behawiorystą.

Hessa jest bardzo kontaktową suczką, potrafi skupić uwagę na przewodniku, zna komendę „siad” i podaje chętnie łapkę. Ładnie przybiega na zawołanie. Jeżeli komuś zaufa, wtula się całą sobą w kolana i siada między nogami. Po prostu musi trafić na swojego Człowieka. W nowym domu powinna być psim jedynakiem, aczkolwiek z niektórymi psami, którym nie przeszkadza jej żywiołowość, pięknie się bawi. Ma około 3 lat.

Jest zaszczepiona i wysterylizowana. Pytając o nią, należy podać numer ewidencyjny: 6012/20. Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od pn do pt od 10.00 do 15.00) lub na adres e-mail: adopcje@schronisko.org.pl.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści