Bydgoszcz
12C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 5km/h SW
H 13 • L 12
13C
Pt
11C
Sob
12C
Nd
12C
Pon
10C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoNowy dom dla zwierzaka. Oto Lolek!
schronisko bydgoszcz
26.09.2021 | 18:41

Nowy dom dla zwierzaka. Oto Lolek!

Na zdjęciu: Lolek szuka nowego domu!

Fot. Mirela Glura

Kontynuujemy naszą akcję! We współpracy ze Schroniskiem dla Zwierząt w Bydgoszczy publikujemy na portalu MetropoliaBydgoska.PL zdjęcia bezdomnych psów i kotów. Mamy nadzieję, że razem uda nam się znaleźć tym czworonogom miejsce na ziemi. Kolejnym bohaterem jest Lolek.

Lolek został przywieziony do bydgoskiego schroniska w połowie maja br. przez Straż Miejską. Jego przeszłość nie jest znana – nie wiadomo, czy ktoś go zgubił, czy celowo porzucił. Lolek potrzebował dużo czasu, by zaufać pielęgniarzom. Widać było, że wolał być w towarzystwie innych psów niż w pobliżu ludzi. Z czasem Lolek powoli się otwierał, w końcu nauczył chodzić na smyczy i teraz chętnie poznaje świat w towarzystwie człowieka. Okazał się wesołym, przyjaznym kompanem. Ma dopiero rok – jest średniej wielkości, choć dość masywnym czworonogiem.

Lolek jest po zabiegu kastracji oraz posiada komplet szczepień. Jego numer ewidencyjny: 199/21. Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od pn do pt od 10.00 do 15.00). Dla jego komfortu psychicznego nie powinien mieszkać z małymi dziećmi.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści