Bydgoszcz
16C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 16 • L 14
15C
Pt
11C
Sob
14C
Nd
12C
Pon
13C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINowy dom dla zwierzaka. Oto Misiek!
18.06.2021 | 09:37

Nowy dom dla zwierzaka. Oto Misiek!

Na zdjęciu: Misiek czeka na nowy dom.

Fot. Mirela Glura

Kontynuujemy naszą akcję! We współpracy ze Schroniskiem dla Zwierząt w Bydgoszczy publikujemy na portalu MetropoliaBydgoska.PL zdjęcia bezdomnych psów i kotów. Mamy nadzieję, że razem uda nam się znaleźć tym czworonogom miejsce na ziemi. Kolejnym bohaterem jest Misiek.

Misiek ma niecały rok, jest średniej wielkości samcem. W połowie kwietnia został odebrany właścicielowi, który nie potrafił zapewnić mu odpowiednich warunków oraz bardzo źle go traktował. Piesek z OTWARTYM złamaniem, gdzie kość przebiła skórę (!) przebywał u właściciela ponad tydzień, dopóki nie został odebrany interwencyjnie przez Inspektora OTOZ Animals.

Misiek przeszedł operację nóżki w lecznicy”Centrum” w Bydgoszczy, po czym trafił do bydgoskiego schroniska.

Pomimo bólu, codziennych zabiegów, uciążliwego kołnierza, dobry humor ani na chwilę nie opuścił Miśka. Jest wesoły, przyjazny zarówno w stosunku do ludzi, jak i do innych psów. Energia go dosłownie rozpiera. Trudno mu wytłumaczyć, że jeszcze nie może dużo biegać. Jak to psi podrostek szybko się nudzi i gdy nikt nie zwraca na niego uwagi, zaczyna o nią zabiegać, szczekając. Przyszły opiekun na pewno będzie musiał go wielu rzeczy nauczyć. Jego lepsze życie zaczęło się dopiero w schronisku. Mamy nadzieję, że piesek znajdzie kogoś, przy kim zapomni o tym, co go spotkało.

Misiek posiada komplet szczepień, a przed adopcją zostanie wysterylizowany. Pytając o niego, należy podać numer ewidencyjny: 2076/21. Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od pon. do pt. w godz. 10.00-15.00).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pan A.
Pan A.
1 miesiąc temu

Możliwe że już niedługo psiak trafi do nowego domku.. Do mojego! Haha

Powiązane treści