Bydgoszcz
1C
80% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 2 • L -1
2C
Wt
2C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINowy dom dla zwierzaka. Oto Norton!
29.06.2021 | 10:58

Nowy dom dla zwierzaka. Oto Norton!

Na zdjęciu: Norton czeka na nowy dom.

Fot. Mirela Glura

Kontynuujemy naszą akcję! We współpracy ze Schroniskiem dla Zwierząt w Bydgoszczy publikujemy na portalu MetropoliaBydgoska.PL zdjęcia bezdomnych psów i kotów. Mamy nadzieję, że razem uda nam się znaleźć tym czworonogom miejsce na ziemi. Kolejnym bohaterem jest Norton.

Norton to pies przypominający troszkę cocker spaniel. Przywiozła go Straż Miejska z okolic Dworca PKP w połowie maja. Może mieć około 9 lat, ale wiek zdradza głównie jego siwy pyszczek, ponieważ z zachowania bardziej przypomina momentami psiego nastolatka. Norton jest pełen energii i nigdy nie gardzi spacerami. Przy furtce jest zawsze pierwszy. Docenia ruch i kontakt z człowiekiem. Uwielbia nowe bodźce i zabawę. Podobnie jak większość dojrzałych psiaków nie lubi nagłego chwytania, dlatego szukamy mu domu bez małych dzieci – maluchom niestety trudno wytłumaczyć, że starszy pies może niedowidzieć lub niedosłyszeć dlatego zaskoczony nagłym ruchem koło siebie może poczuć się zagrożony.

Może wśród naszych czytelników znajdzie się ktoś, kto poczuje, że mógłby dać Nortonowi dom? Psi seniorzy mają małą szansę na adopcję, ale może uda się wspólnymi siłami. Warto umówić się w bydgoskim schronisku na spacer zapoznawczy i przekonać osobiście, jaki to fantastyczny towarzysz.

Norton posiada komplet szczepień i jest wykastrowany. Pytając o niego, prosimy podać nr ewidencyjny: 0317/19

Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od pn do pt od 10.00 do 15.00).

 

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści