Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
77% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 1 • L -0
1C
Sob
0C
Nd
-1C
Pon
-2C
Wt
-1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINowy dom dla zwierzaka. Oto Odi!
13.04.2021 | 16:09

Nowy dom dla zwierzaka. Oto Odi!

Na zdjęciu: Odi czeka na adopcję.

Fot. Mirela Glura

Kontynuujemy naszą akcję! We współpracy ze Schroniskiem dla Zwierząt w Bydgoszczy publikujemy na portalu MetropoliaBydgoska.PL zdjęcia bezdomnych psów i kotów. Mamy nadzieję, że razem uda nam się znaleźć tym czworonogom miejsce na ziemi. Kolejnym bohaterem jest Odi.

Odi to mały samczyk z wyglądu przypominający jamnika. Ma około 3 lat. Prawdopodobnie całe swoje życie spędził w zamknięciu, przy dziurawej budzie, służąc właścicielom jako „żywy alarm”. W marcu został odebrany przez inspektorów OTOZ-u. Łatwiej było go opiekunom oddać niż poprawić mu warunki życia.

Odi jest bardzo pogodnym, radosnym pieskiem. Jest ruchliwy i wszędzie go pełno. Lubi zabawę, uwielbia biegać za rzucanymi mu piłkami, lecz nie zawsze chce je przynieść z powrotem 🙂 Trudno mu się dziwić – w kojcu, z którego został zabrany, brakowało wielu podstawowych rzeczy, nie wspominając już o zabawkach. Szukamy domu, w którym Odi zapomni o tym co przeżył. Który pozwoli mu na zabawę, ruch i kontakt z człowiekiem.

Odi jest po zabiegu kastracji i posiada komplet szczepień. Z innymi psami ma raczej dobre relacje. Jego numer ewidencyjny to: 83/21.

Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od poniedziałku do piątku od godz. 10:00 do godz. 15:00).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści