Bydgoszcz
2C
Niebo częściowo zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 3 • L 1
1C
Sob
0C
Nd
-1C
Pon
-1C
Wt
-3C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINowy dom dla zwierzaka. Oto Saper!
02.03.2021 | 09:16

Nowy dom dla zwierzaka. Oto Saper!

Na zdjęciu: Saper czeka na adopcję.

Fot. Mirela Glura

Kontynuujemy naszą nową akcję! We współpracy ze Schroniskiem dla Zwierząt w Bydgoszczy publikujemy na portalu MetropoliaBydgoska.PL zdjęcia bezdomnych psów i kotów. Mamy nadzieję, że razem uda nam się znaleźć tym czworonogom miejsce na ziemi. Kolejnym bohaterem jest Saper.

Saper trafił do Schroniska pod koniec września 2020 roku z gminy Sicienko. Ma około 2 lat. Na początku bał się wszystkich i wszystkiego. Z czasem zaufał pracownikom. Z zachowań, które Saper pokazuje w schronisku, można wnioskować, iż całe swoje dotychczasowe psie życie spędził w kojcu lub pilnując jakiegoś obejścia. Nie chciał wchodzić do budy, bał się wejść do pomieszczenia, kulił się na widok smyczy.

W schronisku Saper powoli uczy się, jak fajnie śpi się na miękkim posłaniu, że smycz jest fajna, bo oznacza spacer, a w czterech ścianach nie straszy, za to można spotkać człowieka ze smaczkami. Saper jako młodzik uwielbia się bawić z innymi psami, ale w tych zabawach potrafi być czasem mało delikatny. Jest też zazdrosny, gdy uwaga człowieka nie skupia się tylko na nim. Lepiej więc, aby w domu, który go adoptuje, był jedynakiem.

Saper jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany. Jego numer ewidencyjny to 486/20. Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od pn do pt od 10.00 do 15.00) lub na adres e-mail: adopcje@schronisko.org.pl

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści