[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy kierunek podróży z bydgoskiego lotniska. Odbyły się już pierwsze loty

Dodano: 06.11.2022 | 19:23

Na zdjęciu: W piątkowy wieczór odbył się pierwszy lot z Bydgoszczy do Bristolu, który obsługuje RyanAir.

Fot. Port Lotniczy Bydgoszcz / materiały prasowe

Bydgoskie lotnisko oficjalnie zainaugurowało już nowy kierunek lotów – do Bristolu w Wielkiej Brytanii. 

Pierwszy przylot z Bristolu do Bydgoszczy miał miejsce w miniony piątek (4 listopada) tuż przed godziną 23:00, z kolei niespełna pół godziny później odbył się lot w drugim kierunku. – Bristol to kierunek, o który pytało wielu naszych pasażerów – nie ukrywa Edward Hartwich, p.o. prezesa Portu Lotniczego Bydgoszcz i dodaje: – Rejsy do Bristolu uzupełniają dostępność lotniczą regionu z południowo-zachodnią częścią Wielkiej Brytanii, a rejsy w piątki i poniedziałki pozwolą na organizowanie citybreaków i podróży turystycznych. Rozbudowa oferty Ryanair to reakcja przewoźnika na zidentyfikowany, rosnący popyt na podróże lotnicze. To również wynik efektywnej współpracy z liniami lotniczymi, a przed wszystkim dobra wiadomość świadcząca o rosnącym potencjale lotniska i regionu.

Rejsy do Bristolu odbywają się dwa razy tygodniu: w poniedziałki samolot (połączenie realizuje RyanAir) startuje z Bristolu o 7:20, a w Bydgoszczy ląduje kwadrans przed jedenastą, z kolei rejs powrotny zaplanowano na 11:10 z bydgoskiego lotniska. W piątki z kolei, podróż z Bristolu rozpoczyna się o 18:00, a samolot ląduje w Bydgoszczy o 21:25, zaś 25 minut później zaczyna rejs powrotny, a lądowanie w Bristolu o 23:15 czasu lokalnego. Bilety na loty można kupić w biurach podróży, jak i za pośrednictwem strony ryanair.pl.

Jak już wcześniej informowaliśmy, w okresie okołoświątecznym i noworocznym, z bydgoskiego lotniska zaplanowano dodatkowe loty do Luton i Dublina, zaś przed świętami loty rozpocznie nowy przewoźnik – WizzAir.

Nowy kierunek podróży z bydgoskiego lotniska. Odbyły się już pierwsze loty
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments