Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy kryminał Mieczysława Gorzki! Zgłoś się i wygraj książkę [KONKURS]

Dodano: 26.05.2023 | 10:38

Na zdjęciu: Weź udział w konkursie i wygraj książkę kryminalną.

Fot. Milena Wyrąbkiewicz

Polski autor bestsellerów wydał kolejną książkę. Weź udział w konkursie i wygraj egzemplarz.

Książka “Burza” autorstwa Mieczysława Gorzki opowiada historię człowieka, który oficjalnie nie istnieje i potrafi zmieniać rzeczywistość oraz policjantki po przejściach. Bohaterzy wspólnie próbują uratować chłopca przed tajemniczym zabójcą.

Czy uda im się odkryć, kim są ONI? Czy uda się ocalić chłopca? Jak pokonać zabójcę, który jest prawdziwą bestią, jakby nie pochodził z tego świata? Odpowiedzi na te pytania czytelnicy znajdą w treści książki o “prawdziwej nawałnicy”.

Żeby wygrać książkę należy wysłać maila pod adres konkurs@metropoliabydgoska.pl. Wiadomość należy zatytułować “Konkurs książka”, a w treści wiadomości powinno się znaleźć imię i nazwisko osoby chcącej wziąć udział oraz odpowiedź na pytanie konkursowe: Jak myślisz, dlaczego główny bohater powieści “Burza” oficjalnie nie istnieje?

Do konkursu można się zgłaszać do 2 czerwca 2023 roku do godz. 23:59. Nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi. Zwycięzcy zostaną powiadomieni w wiadomości zwrotnej, a nagrodę będzie można odebrać w siedzibie redakcji Metropolii Bydgoskiej przy ul. Kościuszki 27b w Bydgoszczy.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments