Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy kryminał na polskim rynku. Weź udział w konkursie i wygraj egzemplarz! [KONKURS]

Dodano: 22.09.2023 | 11:49

Na zdjęciu: Tomasz Duszyński w swojej książce opisuje poszukiwania zaginionej Joanny Wasiak, która po wieczornym biegu nie wraca do domu, tym samym znikając bez śladu.

Fot. JN

Nowa, pełna zagadek i zwrotów akcji książka Tomasza Duszyńskiego ‘’Małomiasteczkowy’’ z wydawnictwa Skarpa Warszawska już na półkach sklepowych!

Tomasz Duszyński w swojej książce opisuje poszukiwania zaginionej Joanny Wasiak, która po wieczornym biegu nie wraca do domu, tym samym znikając bez śladu. Sprawę w swoje ręce bierze aspirant Anna Rzecka, jednakże jej wszelki wysiłek wychodzi na marne.

Tymczasem do dolnośląskiego miasteczka wraca Konrad Cichecki – policjant, który wyjechał na ponad dwadzieścia lat. Po swym powrocie spotyka się z ojcem jak i dawnymi przyjaciółmi, lecz nie przychodzi mu to w łatwy sposób. Wizyta przywołuje jego wspomnienia m. in. odnośnie dawnej sprawy zaginięcia, którą żył przed laty Wiązów.

Czy powrót policjanta jest przypadkiem? Czy sprawa zaginięcia ma jakiś związek z aktualnym? Jak potoczą się losy bohaterów i czy wszelkie zagadki zostaną rozwiązane? Tego dowiecie się czytając książkę ‘’Małomiasteczkowy’’ autorstwa Tomasza Duszyńskiego wydaną przez wydawnictwo Skarpa Warszawska!

Za to my przychodzimy z konkursem w którym do wygrania jest egzemplarz tej powieści! Co trzeba zrobić by się zgłosić i wygrać?

To proste, wystarczy przesłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl z odpowiedzią na pytanie: Czy chciałbyś brać udział w poszukiwaniach zaginionej osoby i dlaczego? Wiadomość należy zatytułować ,,Konkurs książka’’, a w jej treści podać imię i nazwisko.

Na zgłoszenia czekamy do 27 września 2023 roku do godziny 12:00. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi, a zwycięzców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej. Po odbiór nagrody zaprosimy do redakcji MetropoliaBydgoska.PL przy ul. Kościuszki 27b w Bydgoszczy.