Bydgoszcz
7C
Niebo głównie zachmurzone
74% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 8 • L 6
9C
Nd
9C
Pon
10C
Wt
11C
Sr
12C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesNowy sklep na Starym Rynku. Z produktami nie tylko dla kobiet
21.06.2017 | 14:02

Nowy sklep na Starym Rynku. Z produktami nie tylko dla kobiet

Wielkie otwarcie nastąpiło w środowe przedpołudnie.

Na zdjęciu: Na Starym Rynku pojawiło się nowe miejsce.

Fot. archiwum

Sklep Fale Loki Koki to nowe miejsce, które pojawiło się samym centrum Bydgoszczy. Lokal znajdujący się przy ul. Stary Rynek 13 został otwarty w środowe przedpołudnie. 

Nowo otwarty sklep to drugi punkt tej sieci w Bydgoszczy. Pierwszy z nich ulokowany jest w budynku przy ulicy Kościuszki 27. Warto podkreślić, że stał się on pierwszym oddziałem tej sieci w Polsce. Obecnie w naszym kraju znajduje się ponad 70 sklepów oraz hurtowni fryzjerskich Fale Loki Koki, w ofercie których znajdują się profesjonalne produkty fryzjerskie między innymi takich marek, jak Kemon, Montibello, artègo, Mila, Davines, Olivia Garden, Fox. W asortymencie oferowanym przez sieć znajdują się również profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne akcesoria fryzjerskie. Produkty przeznaczone są zarówno dla fryzjerów, jak i klientów detalicznych.

Sklep Fale Loki Koki na Starym Rynku będzie czynny niemal codziennie: od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00 oraz w soboty w godzinach 11:00-14:00. Osoby, które odwiedzą go do 23 czerwca włącznie, mogą skorzystać z bezpłatnego badania kondycji włosów z zastosowaniem nowoczesnej mikrokamery. O innych atrakcjach można przeczytać na stronie internetowej sieci Fale Loki Koki.

Lokalizację sklepu w centrum Bydgoszczy prezentujemy na poniższym zdjęciu.


Powiązane treści