Bydgoszcz
14C
Słonecznie
62% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 14 • L 13
9C
Pt
8C
Sob
8C
Nd
6C
Pon
10C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesNowy sklep w Zielonych Arkadach. Takiego jeszcze nie było!
Zielone Arkady Bydgoszcz
10.03.2017 | 14:30

Nowy sklep w Zielonych Arkadach. Takiego jeszcze nie było!

Zakupy w nim można zrobić od marca.

Na zdjęciu: Zielone Arkady

Fot. Leszek Grabowski / archiwum

Przez niespełna rok mieszkańcy Bydgoszczy i regionu mogli zaopatrzyć się w produkty polskiej marki premium Tallinder. W lutym marka oficjalnie zniknęła z rynku, a w lokalu, który zajmowała w Zielonych Arkadach, już pojawił się nowy sklep. 

Modern Reserved – taka nazwa widnieje na ścianach punktu sprzedaży produktów marki Tallinder. Obecnie w lokalu dominują eleganckie ubrania i dodatki. Sklep jest skierowany do osób, które cenią sobie elegancje i wygodę. – To jest dodatkowy, bardziej butikowy sklep Reserved. To jest cały czas taka sama, jedna marka Reserved – wyjaśnia Michał Kniaź z biura prasowego firmy LPP.

To właśnie ta firma zarządzała również marką Tallinder, która powstała na początku 2016 roku. Decyzję o rezygnacji z jej rozwoju podjął zarząd LPP. Wielkość sprzedaży okazała się rozczarowaniem dla firmy. Szacunkowe straty marki Tallinder za cały 2016 rok mogą wynieść około 20 mln zł.

Zgodnie z założeniami, marka Tallinder miała spełniać zapotrzebowanie Polaków na marki luksusowe w ich kraju. Dedykowana była osobom powyżej 30 roku życia, które wybierają współczesny minimalizm i szukają ponadczasowych eleganckich projektów stanowiących dopełnienie ich dynamicznego i nowoczesnego stylu życia. CZYTAJ WIĘCEJ O MARCE TALLINDER


Powiązane treści