[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Policja i straż leśna kontrolują obozy harcerskie pod Bydgoszczą

Dodano: 06.07.2022 | 13:12

Na zdjęciu: W lipcu i sierpniu bieżącego roku na terenie działania Komisariatu Policji w Koronowie zorganizowanych zostanie około 11 obozów harcerskich. Spotkania profilaktyczne ich uczestników z funkcjonariuszami będą odbywać do końca wakacji.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci i strażnicy leśni wizytowali obozy harcerskie na terenie gminy Koronowo. Sprawdzali oni, czy są one zabezpieczone pod kątem sytuacji kryzysowych.

Wczoraj (5 lipca) dzielnicowi z komisariatu w Koronowie wraz ze strażnikami leśnymi z Nadleśnictwa Różanna wizytowali harcerzy obozujących na terenie gminy Koronowo. Policjanci i leśnicy sprawdzali organizację obozu pod kątem bezpieczeństwa na wypadek sytuacji kryzysowych.

W trakcie spotkań omówiono tematykę bezpiecznego obchodzenia się z ogniem na terenach leśnych, zasady bezpieczeństwa nad wodą i właściwe zachowania w trakcie wystąpienia sytuacji kryzysowych. Ponadto ustalono miejsca ewakuacji uczestników na wypadek wystąpienia zagrożeń – podkreśla kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego bydgoskiej policji.

W lipcu i sierpniu bieżącego roku na terenie działania Komisariatu Policji w Koronowie zorganizowanych zostanie około 11 obozów harcerskich. Spotkania profilaktyczne ich uczestników z funkcjonariuszami będą odbywać do końca wakacji.

CZYTAJ TAKŻE: Kradzież w koronowskim Rossmanie. Policja poszukuje sprawcy [WIDEO]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments