Bydgoszcz
-3C
Lekkie opady śniegu
86% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H -3 • L -3
-3C
Sob
-13C
Nd
-13C
Pon
0C
Wt
1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPORADY I CIEKAWOSTKIOC to nie wszystko. Jakie dodatkowe ubezpieczenia wykupić?
buildings-1851246_1280
07.09.2020 | 15:03

OC to nie wszystko. Jakie dodatkowe ubezpieczenia wykupić?

Na zdjęciu: Dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne to świetna opcja dla tych kierowców, którzy chcą się czuć bezpiecznie w każdej sytuacji i cenią sobie wsparcie w niespodziewanych zdarzeniach.

Fot. mat. autora

Każdy posiadacz pojazdu powinien wykupić dla niego ubezpieczenie.. Dzięki temu kierowca zyskuje zabezpieczenie w przypadku niespodziewanych zdarzeń drogowych. Kiedy niechcący spowoduje szkodę czyjegoś lub swojego pojazdu – Towarzystwo Ubezpieczeniowe pokryje koszty napraw i odszkodowań. Czy wiesz, że oprócz obowiązkowych ubezpieczeń możesz objąć swoje auto dodatkową ochroną?

Łagodzenie skutków nieszczęśliwych wypadków

Popularnym rozszerzeniem polisy, które często wybierają kierowcy jest ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków kierowcy i pasażerów. Zapewnia ono wypłatę dodatkowych środków w sytuacji kiedy kierowca, bądź któryś z pasażerów samochodu dozna trwałych uszczerbków na zdrowiu. Ubezpieczenie działa zarówno podczas jazdy jak i innych czynności wykonywanych w obrębie samochodu takich jak: tankowanie czy wymiana kół. Co ważne, wypłata odszkodowania z polisy NNW nie wpływa negatywnie na naszą szkodowość podczas obliczania wysokości składki na kalkulatorze OC online.

Zadbaj o szyby i opony

Bardzo ciekawą opcją jest możliwość wykupienia ubezpieczenia szyb i opon. Jeżeli dojdzie do uszkodzenia szyb w samochodzie, czy tow wyniku zderzenia pojazdów , aktów wandalizmu, bądź też działania sił przyrody – ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy bądź też wymiany a my nie będziemy musieli ponosić dodatkowych kosztów. Podobnie w przypadku opon – jeżeli zdarzy nam się złapać gumę na środku autostrady – z ubezpieczeniem komunikacyjnym możemy być pewni że uzyskamy pomoc przy naprawie lub wymianie koła .

Assistance – twoja prywatna pomoc drogowa

Coraz większą popularność zyskuje zakup ubezpieczenia Assistance, gwarantującego ubezpieczonemu realną pomoc w sytuacji różnych niespodziewanych awarii do jakich może dojść na drodze. Możesz wybrać jeden z kilku wariantów ubezpieczenia. Ubezpieczenie może chronić wyłączenie od skutków zderzenia pojazdów, ale także awarię czy unieruchomienie samochodu – w zależności od wybranego wariantu. Towarzystwo ubezpieczeń pomoże m.in. zorganizować naprawę pojazdu lub jego holowanie.

Korzyści dodatkowych ubezpieczeń

Dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne to świetna opcja dla tych kierowców, którzy chcą się czuć bezpiecznie w każdej sytuacji i cenią sobie wsparcie w niespodziewanych zdarzeniach. Wysokość składki możesz sprawdzić w kalkulatorze OC online na stronie internetowej firmy ubezpieczeniowej – wybierając te ubezpieczenia, o które chciałbyś rozszerzyć ochronę.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Podobne wpisy

Powiązane treści