Bydgoszcz
2C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h NW
H 3 • L 2
8C
Wt
8C
Sr
6C
Czw
4C
Pt
9C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPOLITYKAOd poniedziałku duże zmiany w komunikacji miejskiej!
11.05.2018 | 11:12

Od poniedziałku duże zmiany w komunikacji miejskiej!

Na zdjęciu: Zmiany aż na 14 liniach!

Fot. kudak240

Aż 12 linii zyska nowe rozkłady jazdy, a kolejne dwie będą wozić pasażerów po zmienionych trasach. Korekty wprowadzone zostaną od poniedziałku, 14 maja.

Autobus nr 10 od przyszłego tygodnia będzie jeździł w kierunku osiedla Mniszek od skrzyżowania ul. Chełmińskiej i Bydgoskiej ulicami: Bydgoską, Kalinkową, Korczaka, Konstytucji 3 Maja i Południową, natomiast od ronda Dmowskiego trasa przejazdu tej linii pozostanie bez zmian. Analogicznie ruch odbywać się będzie w kierunku centrum miasta. Linia komunikacyjna nr 10 nie będzie kursować na odcinku ul. Chełmińskiej – od skrzyżowania z ul. Bydgoską do ronda Dmowskiego.

Z kolei autobus autobus nr 18 w kierunku ul. Poniatowskiego będzie kursować od ronda Pileckiego ulicami: Bora Komorowskiego, Pruszyńskiego, Bydgoską, Chełmińską, Włodka, Focha, natomiast od Al. 23 Stycznia trasa przejazdu tej linii pozostanie bez zmian. Analogicznie ruch odbywać się będzie w kierunku krańcówki Rydygiera / Szpital. Linia komunikacyjna nr 18 nie będzie kursować na odcinku ulicy Hallera – od ronda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Włodka, Dworcową oraz ulicami: Królewską, Dworcową, Rapackiego.

Dodatkowo nowe rozkłady zyskają linie nr: 34589111216192022 i N.


Podobne wpisy

Powiązane treści