Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Odkryj najlepsze oferty – ranking kont firmowych na aktualny rok

Dodano: 05.09.2023 | 13:26

Na zdjęciu: Ranking kont firmowych to narzędzie, z pomocą którego zainteresowani mogą zawęzić swoje poszukiwania jedynie do najlepszych ofert.

Fot. nadesłane

Bycie przedsiębiorcą wiąże się z prowadzeniem konta dla firmy. Trudno wyobrazić to sobie inaczej, ponieważ w wielu przypadkach rozliczenia z pomocą gotówki nie wchodzą nawet w grę, szczególnie przy większych kwotach. W tym miejscu pojawia się pytanie: które konto firmowe wybrać? Dostępnych ofert są dziesiątki, więc nie jest to prosta decyzja. Z pomocą przychodzi internetowy ranking kont firmowych, który zawiera wszystkie najlepsze propozycje!

Czym jest ranking kont firmowych?

Ranking kont firmowych to narzędzie, z pomocą którego zainteresowani mogą zawęzić swoje poszukiwania jedynie do najlepszych ofert. Rankingi przybierają postać zestawień i porównań, które dostępne są przez internet, bez dodatkowych opłat. Przykładowo, na stronie https://finhack.pl/ranking-kont-firmowych/ znajdziecie ranking, który zawiera najlepsze konta firmowe ze względu na oferowane korzyści, obowiązujące koszty i opinie klientów. W ten sposób można zaoszczędzić sporo cennego czasu, a jednocześnie zapewnić sobie rachunek dla firmy na atrakcyjnych warunkach!

Jakie są główne zalety rankingu kont firmowych?

  • wygoda – wystarczy wybrać interesującą nas ofertę i skorzystać z bezpośredniego odnośnika, aby przejść na stronę internetową danego banku i złożyć wniosek.
  • dostępność – rankingi działają całodobowo, w każdym dniu tygodnia. Dostosowane są pod większość współczesnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety, laptopy i komputery osobiste.
  • aktualność – rankingi są aktualizowane na bieżąco. Możesz mieć pewność, że zaglądając w ranking kont firmowych znajdziesz najlepsze i najnowsze oferty!
  • bezpieczeństwo – nie musisz obawiać się o swoje dane osobowe i finanse. Każda z ofert jest sprawdzona i pochodzi od renomowanej instytucji bankowej.

Jak założyć konto przez ranking kont firmowych?

Sam ranking kont firmowych nie pozwala na złożenie wniosku o otworzenie konta. Zawiera natomiast bezpośrednie odnośniki do witryn instytucji bankowych, dzięki czemu wystarczy jedynie kilka kliknięć, aby założyć konto dla firmy. Całość sprowadza się do zaledwie kilku kroków, więc nie zajmie przedsiębiorcy dużo czasu. Na samym początku należy wybrać interesującą nas ofertę i określić, w jaki sposób chcemy otworzyć konto. W sporej części przypadków opcje są dwie: standardowe otworzenie konta firmowego w placówce i złożenie wniosku przez internet. W tym drugim przypadku cała procedura trwa znacznie krócej.

Wybrałem konto dla firmy. Co dalej?

  1. Złóż wniosek – wypełnij formularz wymaganymi informacjami dotyczącymi Ciebie i prowadzonej działalności. Upewnij się, że wprowadzone dane są zgodne z prawdą.
  2. Dołącz dokumenty – możesz zostać poproszony o przesłanie dodatkowych załączników, takich jak umowa spółki i dowód tożsamości. Warto przygotować te elementy już wcześniej, aby skrócić czas trwania zakładania konta firmowego.
  3. Finalizacja procesu – jeżeli bank pozwala na otworzenie konta przez internet, to po potwierdzeniu swojej tożsamości będziesz mógł przejść do następnego kroku. W przeciwnym wypadku konieczna będzie osobista wizyta w placówce w celu dopełnienia formalności.
  4. Aktywacja konta – po otworzeniu konta, należy się na nie zalogować w bankowości elektronicznej. Pierwsze logowanie zazwyczaj wiąże się z koniecznością zmiany hasła z domyślnego na własne, w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa.

Czy warto założyć konto firmowe? Podsumowanie

Warto założyć konto firmowe, nie tylko ze względu na to, że często takie działanie jest obowiązkowe. Jest to narzędzie, które pozwala na łatwe rozliczenia z klientami, kontrahentami i organami takimi jak ZUS i Urząd Skarbowy. Używając konta dla firmy, o wiele łatwiej zapanować nad finansami i skupić się na bieżących, istotnych kwestiach.

Z uwagi na to, jak szeroka jest oferta kont firmowych, bez problemu znajdziesz rozwiązanie dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb. Dotyczy to nie tylko obowiązujących kosztów, ale również opcjonalnych udogodnień i unikalnych funkcji. Nawet gdy pojawi się problem z wyborem odpowiedniej opcji, w każdej chwili można skierować swoją uwagę na ranking kont firmowych.