[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Odpowie za posiadanie narkotyków. Grozi mu dziesięć lat więzienia

Dodano: 27.09.2022 | 12:55

Na zdjęciu: 35-latek został zatrzymany za posiadanie narkotyków.

Fot. KPP Inowrocław

Mężczyzna został zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do 10 lat.

W piątek, 23 września 2022 roku inowrocławscy kryminalni uzyskali informacje na temat mężczyzny, który może posiadać narkotyki. Wkroczyli do jednego z hoteli na terenie powiatu inowrocławskiego i przeszukali pokój, w którym aktualnie znajdował się podejrzany 35-latek.

Podczas przeszukania pokoju, funkcjonariusze znaleźli 260 g suszu roślinnego. Zostało potwierdzone, że są to zabronione środki psychotropowe. Całość znalezionych używek została przekazana do bydgoskiego laboratorium kryminalistyki celem dalszych badań.

W sobotę, 24 września 2022 roku mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i udzielania ich innej osobie w celu uzyskania korzyści materialnej. Policja przedstawiła zebrane dowody przed sądem wraz z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 35-latka. Decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na 2 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments