Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 4 • L 3
2C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
3C
Sr
1C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczOdśwież swoją szafę
szafa_ubrania
07.12.2015 | 13:14

Odśwież swoją szafę

Wymień swoje ubrania na rzeczy oferowane przez inne osoby.

Na zdjęciu: Zajrzyj do swojej szafy i sprawdź, czy nie chcesz czegoś w niej zmienić.

Fot. wolny dostęp

Czy znudziły Ci się Twoje ciuchy, chciałabyś je sprzedać i kupić coś nowego? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to koniecznie musisz wziąć udział w Szafingu – Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf.

Podczas wydarzenia będzie można nie tylko kupować i sprzedawać np. ubrania, buty, torebki, biżuterię, dodatki czy książki, ale także wymieniać się produktami z innym uczestnikami. Dołączyć do niej może każda chętna osoba. Wstęp na wydarzenie jest bezpłątny, lecz jedynie dla osób szukających nowych rzeczy. Każdy, kto chce sprzedawać swoje produkty musi wcześniej zapłacić 10 zł za rezerwację miejsca oraz zapisać się na stronie internetowej www.szafa.pl/szafing

Organizatorami akcji jest serwis Szafa.pl, a w bydgoskiej edycji Szafingu wspiera ich klubokawiarnia Widzimisie, w której odbędzie się wietrzenie szaf. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższą sobotę (12 grudnia) o godz. 11:00 i potrwa do godziny 15:00.


Powiązane treści