Bydgoszcz
2C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SE
H 3 • L 2
4C
Sob
4C
Nd
4C
Pon
5C
Wt
5C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczOdwiedź Focus Mall i zgarnij nagrody. Od małych po duże
Bdg_FocusPark_5_07-2013
19.10.2016 | 14:57

Odwiedź Focus Mall i zgarnij nagrody. Od małych po duże

Do 29 października trwa Loteria Pełna Nagród

Na zdjęciu: Focus Mall Bydgoszcz

Fot. Pit1233/ wikipedia (wolna licencja)

Już niecałe dwa tygodnie pozostały do zakończenia Loterii Pełnej Nagród w Focusie. Chętnych przybywa, lecz liczba nagród nie wzrasta. Nie warto zwlekać! 

Udział w loterii mogą wziąć ci, którzy zrobią zakupy za min. 50 zł w centrum handlowym Focus Mall Bydgoszcz i zgłoszą się po kupon dostępny w Punkcie Obsługi Loterii zlokalizowanym na parterze galerii w pobliżu sklepów H&M, Mango i Etam. Odebrany kupon należy zeskanować w kiosku promocyjnym. W ten sposób można sprawdzić, czy udało się coś wygrać.

Do zdobycia jest wiele cennych nagród, które są wydawane od razu! Są to m.in. tablety, smartfony, vouchery do kina, Play Station, ekspresy, zegarki, karty podarunkowe itd. Ponadto każdy, kto weźmie udział w loterii, bierze też udział w losowaniu głównej nagrody – nowego Opla Mokka. – Im więcej dokonanych zakupów, tym więcej paragonów można zarejestrować i tym większe szanse na wygrane – mówi Anna Żukowska, manager Centrum Handlowego Focus Mall Bydgoszcz.

Finał akcji odbędzie się 29 października o godz. 16:00. Gwiazdą tego wydarzenia będzie piosenkarka Cleo. Regulamin loterii dostępny jest na stronie internetowej www.focusmall-bydgoszcz.pl


Powiązane treści