Bydgoszcz
2C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SE
H 3 • L 2
4C
Sob
4C
Nd
4C
Pon
5C
Wt
5C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIOferty nieruchomości z Bydgoszczy i okolic zgromadzone w jednym miejscu. Jesienne Targi Mieszkaniowe w Artego Arenie
TM - Kwadrat
02.10.2016 | 10:27

Oferty nieruchomości z Bydgoszczy i okolic zgromadzone w jednym miejscu. Jesienne Targi Mieszkaniowe w Artego Arenie

To jedyne takie wydarzenie handlowe w Bydgoszczy umożliwiające dostęp do szerokiej, aktualnej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania lub domu.

Na zdjęciu: Logo promujące wydarzenie

Fot. materiały prasowe

Już w tym miesiącu w bydgoskiej Artego Arenie odbędą się 16. Targi Mieszkaniowe – jesień 2016. Druga w tym roku prezentacja oferty bydgoskiego rynku nieruchomości zostanie przeprowadzona w dniach 15-16 października w godz. 10:00-17:00. Udział w targach jest bezpłatny. 

Wydarzenie adresowane jest przede wszystkim do tych, którzy szukają swojego wymarzonego mieszkania lub domu. Czego będą mogli dowiedzieć się na imprezie?  – Podczas targów na odwiedzających oczekują deweloperzy i spółdzielnie mieszkaniowe z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz biura nieruchomości wystawiające oferty rynku wtórnego, a także firmy proponujące  budowę domów jednorodzinnych. Ponadto zaprezentują się również banki z ofertą kredytów oraz firmy oferujące urządzenia i wyposażenie kuchni, łazienek i wnętrz. Wśród wystawców obecni będą również przedstawiciele wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej Urzędu Miasta Bydgoszczy, a także swoją ofertę przedstawi Agencja Mienia Wojskowego. Odwiedzających targi w podjęciu właściwej decyzji oraz załatwieniu formalności wspierać będą eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny oraz rzeczoznawcy majątkowi i architekci. Tradycyjnie już z okazji targów wielu wystawców przygotowuje dla nowych klientów oferty specjalne i promocje – informują organizatorzy.

Udział w targach powinni wziąć także ci, którzy starając się o nowe mieszkanie chcieliby skorzystać z dopłaty programu MdM. Podczas targów prezentowane będą również mieszkania spełniające kryteria niezbędne do uzyskania wspomnianego dofinansowania. Ponadto przedstawiciele banków i firm występujących na targach poinformują zainteresowanych o ofercie sfinansowania zakupu mieszkania lub domu, służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, objaśnieniu procedur oraz dokonaniu wstępnego badania zdolności kredytowej.

W trakcie targów będzie można też skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów. Pierwszego dnia imprezy, 15 października od 11.00 do 15.00 porady związane z tematyką mieszkaniową udzielać będą: radca prawny Joanna Siluk oraz rzeczoznawcy majątkowi z bydgoskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości. Natomiast w niedzielę, 16 października w godzinach od 11.00 do 15.00 dyżurować będą architekci Studia Architektury arch. Zbigniewa Rąbalskiego.

Podczas targów mieszkaniowych będzie można również uzupełnić swoją wiedzę dotyczącą m.in. przygotowania mieszkania do sprzedaży, zaciągania kredytu hipotetycznego czy okazjonalnego wynajmu mieszkań. Seminaria odbywać się będą zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Dokładny program imprezy dostępny jest na stronie internetowej www.sawo.pl


Powiązane treści