Bydgoszcz
3C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 4 • L 2
3C
Czw
7C
Pt
9C
Sob
11C
Nd
10C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesOFFerty 2015: Pracodawcy, pracownicy, kariera…
14.11.2015 | 11:14

OFFerty 2015: Pracodawcy, pracownicy, kariera…

OFFerty to cykliczne wydarzenie organizowane przez sześć kluczowych bydgoskich uczelni.

Na zdjęciu: Może Twój pierwszy krok do kariery zacznie się na Targach?

Fot. Materiały organizatora

Dziesiąta, jubileuszowa edycja Targów Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2015, już 19 listopada 2015r., w godz. 10:00 do 15:00, w Hali Łuczniczka.

Swoje propozycje przedstawią wystawcy reprezentujący blisko osiemdziesiąt branż – od obróbki mechanicznej elementów metalowych poprzez logistykę międzynarodową po au pair. W ramach imprezy prowadzone będą warsztaty dotyczące m.in. rozwoju w branży marketingu internetowego, pracy dla fizjoterapeutów we Francji i Niemczech oraz warunków zatrudnienia, czy uznania dyplomu, a także kariery w korporacji finansowej. Będzie można skonsultować się w sprawach związanych z założeniem firmy, z prawami i obowiązkami pracodawców oraz osób zatrudnionych w zakresie ubezpieczeń społecznych, z zasadami podlegania ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnym z tytułu różnych form zatrudnienia i prowadzenia firmy. Będzie też można uzyskać różnego rodzaju porady prawne, czy też odpowiedzi na pytania dotyczące pośrednictwa pracy oraz usług i instrumentów rynku pracy, tworzenia CV itp. Każdy odwiedzający ma szansę na bezpośredni kontakt z pracodawcą, zapoznanie się z profilem firmy, preferencjami dotyczącymi pracowników, a także ofertami i wymogami na określone stanowiska pracy.

OFFerty to cykliczne przedsięwzięcie organizowane przez Porozumienie Bydgoskich Biur Karier, zrzeszające sześć kluczowych uczelni. Adresowane są do osób szukających nowych, zawodowych wyzwań, bezrobotnych oraz studentów rozpoczynających swoją zawodową karierę. Każdego roku w targach uczestniczy kilka tysięcy osób i wystawców z wielu branż, m.in.: IT, HR, transportowej, produkcyjnej, usługowej, farmaceutycznej, bankowej oraz agencji doradztwa personalnego i prac tymczasowych.

Targi zainauguruje występ znanego z występów w programach X Factor i Must Be The Music bydgosko-toruńskiego zespołu BANAU, który specjalizuje się w utworach rockowych. Jako, że zdjęcie w CV jest pierwszą rzeczą, na którą spogląda rekruter biorąc do ręki Twoje zgłoszenie – na Targach obecne będą wizażystki z firmy AVON, które pomogą przygotować się do zdjęcia, zadbają o dyskretny i profesjonalny makijaż oraz gustowne dodatki, z kolei Przemysław Obarski wykona zdjęcia, które po obróbce zabrać będzie można ze sobą, jako prezent od organizatorów.

Wstęp i wszystkie atrakcje są bezpłatne. Targi trwać będą do godziny 15:00. Lista wystawców, program warsztatów i więcej szczegółów na stronie internetowej OFFert.


Podobne wpisy

Powiązane treści