Bydgoszcz
16C
Niebo częściowo zachmurzone
69% wilgotność
Wiatr: 8km/h SW
H 17 • L 15
8C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
9C
Pon
9C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleOgrabiono miejsce spoczynku zmarłego. „Mężczyzna wyrwał, zabrał i zniszczył krzyż”
07.10.2021 | 12:38

Ograbiono miejsce spoczynku zmarłego. „Mężczyzna wyrwał, zabrał i zniszczył krzyż”

Na zdjęciu: Do zdarzenia doszło w miniony weekend.

Fot. Szymon Fiałkowski/zdj. ilustracyjne

Policjanci z Grudziądza zatrzymali 32-latka, który zniszczył nagrobek. Mężczyzna wyrwał krzyż, który był częścią miejsca spoczynku zmarłego.

W sobotę, 2 października policjanci zostali powiadomieni o ograbieniu miejsca spoczynku zmarłego, które znajdowało się obok jednej z parafii na terenie Grudziądza. Sprawca wyrwał, zabrał i zniszczył krzyż będący częścią nagrobka. Po zabezpieczeniu dowodów, kryminalni wytypowali osobę, która mogła dokonać tego czynu. Okazał się nim 32-letni mężczyzna, który został zatrzymany w poniedziałek, 4 października.


CZYTAJ TAKŻE: Znamy wykonawcę dokumentacji dla kolejnego odcinka drogi S5 w regionie. Połączy on Grudziądz z resztą regionu i Ostródą


W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że zatrzymany obecnie przebywa na przerwie w odbywaniu kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo. Następnego dnia (5 października) mężczyznę doprowadzono do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. 32-latek złożył stosowne wyjaśnienia. Prokurator wobec podejrzanego zastosował dodatkowo dozór policyjny, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści