Bydgoszcz
5C
Słonecznie
70% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSW
H 5 • L 5
3C
Pt
2C
Sob
1C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleOkazja czyni złodzieja? Policjanci poszukują kierowcy bmw na brytyjskich tablicach [ZDJĘCIA]
pakosc_przywlaszczenie_pieniedzy_bankomat_003_KPPInowroclaw
20.05.2020 | 11:53

Okazja czyni złodzieja? Policjanci poszukują kierowcy bmw na brytyjskich tablicach [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Policjanci udostępnili nagrania z monitoringu - widać na nim mężczyznę, który pod bankomat podjechał czarnym bmw.

Fot. KPP Inowrocław

Inowrocławscy policjanci poszukują mężczyzny, którego podejrzewają o przywłaszczenie gotówki z bankomatu na terenie Pakości. Po kilku tygodniach zdecydowali się upublicznić jego wizerunek.

Jak wynika z materiałów przekazanych przez komendę policji w Inowrocławiu, do zdarzenia doszło półtora miesiąca temu – w piątek, 3 kwietnia przed południem. Niezidentyfikowany dotąd mężczyzna pojawił się wówczas przy bankomacie w Pakości. Miał tam przywłaszczyć pieniądze innej osoby, która chwilę wcześniej z niego korzystała.

Dzięki zainstalowanemu przy bankomacie oraz przed budynkiem, w którym się znajdował, monitoringu udało się uwiecznić wizerunek poszukiwanego. Wiadomo także, że poruszał się on czarnym samochodem marki BMW na brytyjskich numerach rejestracyjnych (RO61 ENR).

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny, proszone są o kontakt z pakoską policją pod numerem telefonu 47 752-91-10 lub numerem alarmowym 112.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści