[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Okradł śpiącego spacerowicza. Wydał go własny pies

Dodano: 24.03.2022 | 11:15

Na zdjęciu: Policjanci szybko zatrzymali sprawcę kradzieży.

Fot. Szymon Fiałkowski

Policjanci z Inowrocławia zatrzymali mężczyznę, który w sprytny sposób postanowił wykorzystać brak czujności zmęczonego spacerowicza. Celem była gotówka. Mundurowi złapali go dzięki jego kompanowi.

W sobotę, 19 marca przy ulicy Staszica doszło do nietypowego zdarzenia. Podczas spaceru 32-latek dostrzegł starszego mężczyznę śpiącego na ławce i bez zastanowienia postanowił to wykorzystać, pozbawiając go saszetki z pieniędzmi.

Radość złodzieja nie trwała długo. Wkrótce potem poszkodowany zorientował się, że został okradziony i zawiadomił policję. Mundurowi szybko ustalili, że sprawca spacerował tego dnia z psem. Trop okazał się trafny i trzy dni później (22 marca) policjanci zapukali do jego drzwi w kamienicy nieopodal miejsca zdarzenia.

Gdy funkcjonariusze przedstawili niezbite dowody, mężczyzna nie miał wyjścia i przyznał się do winy. Teraz grozi mu do ośmiu lat więzienia.

Okradł śpiącego spacerowicza. Wydał go własny pies
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments