Bydgoszcz
-0C
Słonecznie
79% wilgotność
Wiatr: 7km/h SW
H -0 • L -1
1C
Sob
0C
Nd
-1C
Pon
-2C
Wt
-1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleOkradli sklep i zakład bukmacherski. Wpadli w ręce policji
policja bydgoszcz
09.11.2017 | 13:54

Okradli sklep i zakład bukmacherski. Wpadli w ręce policji

Sprawcy zostali zatrzymani, a teraz grozi im nawet 12 lat więzienia.

Na zdjęciu: 21-latek był także poszukiwany trzema listami gończymi

Fot. Archiwum

Funkcjonariusze komendy policji z bydgoskich Wyżyn zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali dwóch napadów – jeden napad miał miejsce na sklep, a drugi na punkt zakładów sportowych. 

Dwaj mężczyźni najpierw weszli do jednego ze sklepów przy ul. Szpitalnej, z którego ukradli trzy butelki alkoholu i zaatakowali pracownika ochrony, który próbował kradzież udaremnić.

Następnie wtargnęli oni do punktu zakładów sportowych. Zażądali od ekspedientki wydania pieniędzy. Doprowadzając do stanu bezbronności pracownicę punktu, ukradli ok. 2 tys. zł oraz torebkę kobiety, wraz z jej zawartością a także wybili szyby w lokalu.

Obaj napastnicy zostali zatrzymani przy ul. Kombatantów. 21 i 25-latek odpowiedzą za rozbój i kradzież rozbójniczą, za co grozi im nawet 12 lat więzienia. Po sprawdzeniu ich danych okazało się, że młodszy z zatrzymanych był poszukiwany trzema listami gończymi, które wystawili funkcjonariusze z bydgoskiego śródmieścia. 21-latka ścigano za kradzieże z włamaniami, których miał się wcześniej dopuścić.


Powiązane treści