Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Kolejny ruch żużlowej Polonii. Są dwa następne prekontrakty

Dodano: 27.09.2023 | 15:03

Na zdjęciu: Olivier Buszkiewicz i Bartosz Nowak mają w sezonie 2024 być podstawowymi młodzieżowcami Abramczyk Polonii Bydgoszcz.

Fot. Archiwum

Żużlowa Abramczyk Polonia Bydgoszcz poinformowała w środowym (27 września) komunikacie o kolejnych kadrowych ruchach w składzie na sezon 2024.

Klub ze Sportowej 2 – podobnie, jak w ubiegłym roku – także i w tym zmagania w I lidze zakończył na półfinale. Bydgoszczanie w dwumeczu okazali się gorsi od ROW-u Rybnik (przegrali 41:49 na wyjeździe, a u siebie wygrali 46:44 i nie odrobili strat z pierwszego spotkania).

W środę po południu żużlowa Polonia poinformowała o kolejnych kadrowych ruchach. W sezonie 2024 podstawowy duet młodzieżowców stanowić będą Olivier Buszkiewicz i Bartosz Nowak. Wcześniej, prekontrakt z klubem zawarł Mateusz Szczepaniak. Nowym zawodnikiem w składzie jest za to Kai Huckenbeck, który wraca do Abramczyk Polonii po sezonach spędzonych w Trans MF Landshut Devils.

Niebawem mają być znane kolejne kadrowe decyzje w Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Mówi się, że zawodnikiem U-24 będzie Duńczyk Tim Sorensen.

0 0 votes
Article Rating
Kolejny ruch żużlowej Polonii. Są dwa następne prekontrakty
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tez kibic
Tez kibic
2 miesięcy temu

Oby się chłopaki dobrze rozwijali. Nie będzie Wiktora, więc nikt im nie będzie się nad ich głowami wymądrzał
To ważne, ten luz.

Adam
Adam
2 miesięcy temu

Zainwestować w dobry sprzęt dla chłopaków i pojadą.

Leo
Leo
2 miesięcy temu

Przecież nikt z działaczy nie chce i nie da się awansować, są długi a co dopiero kasa na ekstraklasę. Nie ma kasy nie ma żużla i nie oszukujmy się.