[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Organizatorzy muzycznej imprezy w regionie odkryli pierwsze karty. Znany zespół wystąpi niedaleko Bydgoszczy!

Dodano: 07.03.2019 | 20:08

Organizatorzy podali pierwsze zespoły, które wystąpią podczas lipcowego wydarzenia.

Na zdjęciu: Tegoroczna edycja Przystani w Kolorze Blue odbędzie się w połowie lipca w Nakle nad Notecią.

Fot. Stanisław Gazda

Organizatorzy tegorocznej, ósmej już edycji Przystani w Kolorze Blue odkryli pierwsze karty i ujawnili, kto wystąpi podczas lipcowej imprezy na nakielskiej scenie.

Jak wyliczają organizatorzy, podczas siedmiu wcześniejszych edycji zagrało 26 zespołów i wokalistów. W Nakle nad Notecią śpiewali już m.in. Kamil Bednarek czy Andrzej Piaseczny. 13 lipca na nakielskiej marinie wystąpi zespół Enej.

To grupa, która powstała w 2002 roku, a kilka lat temu wygrała telewizyjny program „Must be the music. Tylko muzyka”. Od kilku lat ich piosenki podbijają listy przebojów stacji radiowych w naszym kraju. Kilka tygodni temu Enej wydał najnowszy singiel „Idealny sen”, a wcześniej wylansowali takie utwory jak „Kamień z napisem LOVE”, „Tak smakuje życie”, czy „Brać”, który przygotowali wspólnie z Donatanem i Cleo.

Organizatorzy zapowiadają, że niebawem odkryją kolejne karty. Na razie wiadomo, że na scenie wystąpią także Goose Bumps, którzy niespełna miesiąc temu wydali swoją premierową płytę, a na rynku muzycznym zadebiutowali w październiku 2015 roku.

Podczas tegorocznej edycji koncertu, nie zabraknie zabaw i animacji dla dzieci, rejsów statkiem, ale też swoje stanowiska ustawią m.in. fundacja DKMS Polska, a także przyjedzie autokar Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments