Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Orkiestrowe cięcie u fryzjerów w Bydgoszczy!

Dodano: 07.01.2016 | 10:08

Włosów na głowie mniej - pieniędzy na koncie WOŚP więcej. Można i tak!

Na zdjęciu: Fryzjerzy wspierają WOŚP

Fot.

– To niesamowite, że można usiąść na fryzjerskim fotelu, stać się piękniejszą albo piękniejszym, a jednocześnie wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! – mówi Jurek Owsiak, zachęcając do wizyty 10 stycznia w trzech salonach fryzjerskich w Bydgoszczy.

Salony ten biorą udział w ogólnopolskiej akcji „Fryzjerzy dla WOŚP”, po raz 11-sty zorganizowanej przez kosmetyczną markę Kemon (której dystrybutorem jest bydgoski Polwell). W niedzielę, 10 stycznia, w dniu 24. Finału, do fryzjera przyjść może każdy, by poddać się dowolnemu zabiegowi – strzyżeniu, koloryzacji, pielęgnacji lub czesaniu. Fryzjerzy tego dnia pracować będą charytatywnie na rzecz Orkiestry, a ich klienci bezpośrednio zasilą znajdującą się w salonie orkiestrową puszkę.

W ubiegłorocznej akcji „Fryzjerzy dla WOŚP” w salonach fryzjerskich udało się zebrać 125 tys. złotych, a we wszystkich dotychczasowych finałach – ponad 1,3 mln złotych.

– W niedzielę, dzień przeznaczony dla odpoczynku i rodziny, fryzjerzy będą w pocie czoła pracować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Gdyby tylko czas i włosy mi pozwoliły, sam odwiedziłbym każdy z tych 120 orkiestrowych salonów. Liczę jednak, że piękne Polki i przystojni Polacy mnie w tym wyręczą! – do upiększenia swego wyglądu 10 stycznia zachęca Jurek Owsiak.

Grające z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy salony z Bydgoszczy to:

  • Salon Fryzjerski VIOLA, ul. M.C Skłodowskiej 27/2
  • Salony Fryzjerskie Renaty Kamińskiej, ul. Armii Ludowej 7D oraz ul. Twardzickiego 10a