Bydgoszcz
11C
Niebo częściowo zachmurzone
57% wilgotność
Wiatr: 6km/h NNE
H 11 • L 10
16C
Sob
17C
Nd
20C
Pon
21C
Wt
20C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjePowstaje osiedle Dębowa Ostoja. Inwestor stawia na komfort i funkcjonalność [ZDJĘCIA]
Dębowa Ostoja - LG (3)
19.02.2016 | 11:38

Powstaje osiedle Dębowa Ostoja. Inwestor stawia na komfort i funkcjonalność [ZDJĘCIA]

Oferta skierowana jest zarówno do klientów szukających mieszkania, jak i tych, którzy traktują zakup jako inwestycję.

Na zdjęciu: Osiedle Dębowa Ostoja powstaje przy ul., Wyrzyskiej na Czyżkówku.

Fot. Leszek Grabowski

Trzy budynki, w których znajdzie się ponad 200 mieszkań utworzą osiedle Dębowa Ostoja na Czyżkówku. Mieszkańcy będą mogli korzystać m.in. z uroków pobliskiego lasu.

Osiedle Dębowa Ostoja powstaje przy ul., Wyrzyskiej na Czyżkówku. W jego skład wchodzą trzy budynki mające łącznie 225 mieszkań o powierzchni od 32 do 115 metrów kwadratowych. Mieszkania zostały funkcjonalnie zaprojektowane i wyposażone w przestronne balkony lub – w przypadku apartamentów na ostatnich kondygnacjach – tarasy. Każdy z budynków posiada nowoczesne windy i podziemny garaż.

Nazwa inwestycji jest zainspirowana rosnącymi na tym terenie licznymi dębami, a wśród zalet lokalizacji inwestor – firma RED.Co Deweloper – wymienia m.in. bliskość lasu. Mieszkańcy mają mieć poczucie komfortu i satysfakcji, a Dębowa Ostoja ma być idealną ofertą zarówno dla osób szukających mieszkania, jak i traktujących zakup jako inwestycję.


Powiązane treści