Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Osielsko na trasie promującej „Nową Piątkę PiS”. Spotkanie w przyszłym tygodniu

Dodano: 21.03.2019 | 12:15

Na zdjęciu: Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz podczas konferencji prezentującej trasę dotyczącą nowego programu partii rządzącej.

Fot. BB

Osielsko znalazło się na trasie akcji, promującej „Nową Piątkę PiS”. Spotkanie na temat nowych programów partii rządzącej odbędzie się za tydzień.

Trasa, która mają na celu promowanie nowych pomysłów Prawa i Sprawiedliwości, prowadzi przez pięć powiatów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Wśród nich znalazł się również powiat bydgoski – spotkania na temat projektów „piątki” odbyły się już w Sicienku i Koronowie. W przyszły czwartek, 28 marca urząd wojewódzki organizuje je także w Osielsku, w Gminnym Ośrodku Kultury. Jego początek zaplanowano na godzinę 9:30.

„Nowa piątka PiS” zakłada zniesienie podatku PIT dla osób poniżej 26. roku życia i obniżenie PIT dla wszystkich do 17%, objęcie programem 500+ rodzin z jednym dzieckiem, wprowadzenie dodatkowego świadczenia dla emerytów „Emerytura Plus” oraz projekt przywrócenia połączeń autobusowych w mniejszych gminach. Spotkania w powiatach mają służyć promocji programu, jak również jego konsultacji z mieszkańcami.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments