Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H 2 • L 0
2C
Czw
-0C
Pt
-0C
Sob
-1C
Nd
-0C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiPolitykaOsielsko na trasie promującej „Nową Piątkę PiS”. Spotkanie w przyszłym tygodniu
bogdanowicz nowa piątka pis bb
21.03.2019 | 12:15

Osielsko na trasie promującej „Nową Piątkę PiS”. Spotkanie w przyszłym tygodniu

Na zdjęciu: Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz podczas konferencji prezentującej trasę dotyczącą nowego programu partii rządzącej.

Fot. BB

Osielsko znalazło się na trasie akcji, promującej „Nową Piątkę PiS”. Spotkanie na temat nowych programów partii rządzącej odbędzie się za tydzień.

Trasa, która mają na celu promowanie nowych pomysłów Prawa i Sprawiedliwości, prowadzi przez pięć powiatów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Wśród nich znalazł się również powiat bydgoski – spotkania na temat projektów „piątki” odbyły się już w Sicienku i Koronowie. W przyszły czwartek, 28 marca urząd wojewódzki organizuje je także w Osielsku, w Gminnym Ośrodku Kultury. Jego początek zaplanowano na godzinę 9:30.

„Nowa piątka PiS” zakłada zniesienie podatku PIT dla osób poniżej 26. roku życia i obniżenie PIT dla wszystkich do 17%, objęcie programem 500+ rodzin z jednym dzieckiem, wprowadzenie dodatkowego świadczenia dla emerytów „Emerytura Plus” oraz projekt przywrócenia połączeń autobusowych w mniejszych gminach. Spotkania w powiatach mają służyć promocji programu, jak również jego konsultacji z mieszkańcami.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści