Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Osobiste doświadczenia ratowników GOPR. Wygraj pierwszą książkę na ten temat! [KONKURS]

Dodano: 29.09.2022 | 12:51

Na zdjęciu: Ogłaszamy konkurs, w którym można wygrać jedną z książek o GOPR.

Fot. Milena Wyrąbkiewicz

Wraz z Wydawnictwem Agora przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać książkę opowiadającą historię GOPR przez pryzmat osobistych doświadczeń ratowników. Jest to pierwsza książka poświęcona temu tematowi.

“GOPR. Na każde wezwanie” jest książką przedstawiającą pracę ratowników, którzy niezależnie od pogody i pory dnia wyruszają na pomoc tym, którym nie udało się zejść z gór. W książce zostały przedstawione osobiste doświadczenia i spektakularne akcje ratowników Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jej autorami są Wojciech Fusek i Jerzy Porębski.

Z tej książki dowiesz się:

  • Jak wygląda praca w Bieszczadach, a jak w Sudetach?
  • Jak są zorganizowani?
  • Jak zostać ratownikiem i czy pies ma czego szukać w GOPR?
  • Kto nigdy nie powinien zgłaszać się do służby?

Żeby wygrać jedną z książek należy wysłać maila pod adres konkurs@metropoliabydgoska.pl. Wiadomość należy zatytułować “Konkurs książka”, a w treści wiadomości powinno się znaleźć imię i nazwisko osoby chcącej wziąć udział oraz odpowiedź na pytanie konkursowe: Jaka znana akcja GOPR była twoim zdaniem najbardziej spektakularna i dlaczego?

Do konkursu można się zgłaszać do 2 października 2022 roku do godz. 23:59. Nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi. Zwycięzcy zostaną powiadomieni w wiadomości zwrotnej, a nagrodę będzie można odebrać w siedzibie redakcji Metropolii Bydgoskiej przy ul. Kościuszki 27b w Bydgoszczy.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments