Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeOstatni bieg cyklu CityTrail 2022/2023 w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]
20.03.2023 | 10:20

Ostatni bieg cyklu CityTrail 2022/2023 w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Tomasz Czachorowski

W niedzielę, 19 marca odbył się ostatni bieg CITY TRAIL Bydgoszcz w edycji 2022/2023. Zawody przyniosły ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej – rozdano medale za ukończenie co najmniej trzech biegów, a także udekorowano najszybsze panie w ramach akcji towarzyszącej marcowym biegom CITY TRAIL – Puchar Siły Kobiet.

5-kilometrowe zawody w Myślęcinku przyciągnęły 446 osób. Zwycięstwo odnieśli Katarzyna Piotrowska oraz Przemysław Ratajczyk. Ostatni bydgoski akcent sezonu to rozdanie nagród, które odbędzie się 22 marca.

– Dotychczas medale rozdawaliśmy podczas uroczystej gali, organizowanej w ciągu dwóch tygodni od ostatniego biegu. W tym roku zrezygnowaliśmy z tej formuły i pierwsze medale wydajemy już w dniu piątych zawodów. Oczywiście osoby, które nie mogły wziąć udziału w dzisiejszym biegu, a biegały z nami trzy razy mogą odebrać medale w inny sposób. Od 22 marca będą one dostępne w Klubie Organic Fitness Bydgoszcz. Również tego dnia nagrodzimy najszybsze biegaczki i biegaczki zarówno w biegu głównym, jak w biegach CITY TRAIL Junior – mówi Piotr Książkiewicz, organizator CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments