Bydgoszcz
15C
Słonecznie
51% wilgotność
Wiatr: 5km/h NE
H 15 • L 15
17C
Wt
18C
Sr
19C
Czw
15C
Pt
19C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaOstatnie takie trio… Ani Mru-Mru już za kilka dni w Operze Nova
ani_mru_mru_kabaret_wojcik_wikolek_Adria
16.01.2018 | 17:18

Ostatnie takie trio… Ani Mru-Mru już za kilka dni w Operze Nova

Występy popularnego kabaretu zaplanowano na poniedziałek, 22 stycznia.

Na zdjęciu: Duet Wójcik&Wójcik oraz Waldemar Wilkołek już za kilka dni będą bawili bydgoską publiczność.

Fot. mat. prasowe

Czy to koniec kabaretu Ani Mru-Mru i jego program pożegnalny? Bynajmniej! Jak zapewniają organizatorzy występu, który odbędzie się w bydgoskiej Operze Nova w poniedziałek, 22 stycznia, to jedynie zapowiedź… powiększenia składu.

W ramach „Ostatniego takiego trio” bydgoska publiczność ma bowiem obejrzeć grupę brazylijskich tancerek, prestidigitatora oraz kilku czołowych piłkarzy. W jakiej odsłonie – to jest jeszcze owiane tajemnicą. Wiadomo jednak, że w programie kabaret mierzy się między innymi z pytaniem „Jak to?”. I… konsekwentnie unika odpowiedzi na nie.

Artyści przygotowali ponad 100-minutowy program (plus ewentualna dogrywka), w którym pojawią się skecze, a wisienką na torcie mają być kreacje aktorskie Waldemara Wilkołka, który stał się trzecim, silnym filarem Ani Mru-Mru. „To coś, czego na pewno nie wolno przegapić” – zapewnia Impresariat Scena Studio, który organizuje występ lubelskich komików.

W Bydgoszczy Ani Mru-Mru wystąpi dwukrotnie – o godzinie 17:30 oraz 20:30. Bilety można kupować na stronach www.BiletyNa.pl, www.KupBilecik.pl oraz www.ScenaStudio.pl. Można o nie pytać także w kasie Opery Nova (tel. 52 325-15-55).

Przed naszymi Czytelnikami również wkrótce otworzy się możliwość wygrania wejściówek na poniedziałkowy występ. Szczegóły wkrótce.


Powiązane treści