Bydgoszcz
12C
Opady
94% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 12 • L 10
16C
Sr
16C
Czw
16C
Pt
15C
Sob
11C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleOszustwo na 20 tysięcy złotych na placu Piastowskim. Policjanci poszukują kobiety [WIDEO]
28.04.2021 | 14:02

Oszustwo na 20 tysięcy złotych na placu Piastowskim. Policjanci poszukują kobiety [WIDEO]

Na zdjęciu: Wizerunek kobiety został utrwalony przez kamery monitoringu.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci ze Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa, do którego na początku września 2020 r. doszło na placu Piastowskim. W związku z nim proszą o pomoc w identyfikacji osoby, której wizerunek utrwaliły kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło 3 września 2020 r., na placu Piastowskim za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej. – Tam nieustalona kobieta oszukała pokrzywdzoną na kwotę 20 tysięcy złotych – mówi podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Postępowanie w sprawie oszustwa prowadzą kryminalni z komisariatu Bydgoszcz-Szwederowo i zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby, której wizerunek został utrwalony przez kamery monitoringu. – Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami – informują śledczy.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu i filmie.  – Informację można przekazać prowadzącemu postępowanie pod numerem telefonu 47 751 53 32 lub osobiście w KP Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19, a także telefonicznie całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112. Należy się przy tym powołać na znak sprawy L.dz. II Kr 2815/20 – kończy podkom. Lidia Kowalska.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
20 dni temu

Czemu skoro stalo się to we wrześniu 2020, dopiero teraz publikowany jest wizerunek osoby?

Mary
Mary
20 dni temu

Mam telefon i blisko do piastowskiego. Ktoś coś podpowie? 😅

Benc Benc 12
Benc Benc 12
19 dni temu

Na podstawie obrazu z monitoringu stwierdzam że jest to kobieta , tak „czytelny” jest ten obraz ,że jedne co można rozpoznać to tylko to.

Powiązane treści