Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pałac kontynuuje budowę składu. Środkowa przedłużyła kontrakt z klubem

Dodano: 22.04.2024 | 18:44

Na zdjęciu: Wiktoria Paluszkiewicz (z numerem 13 na koszulce, dogrywa piłkę) jest kolejną zawodniczką, którą w nowym sezonie zobaczymy w barwach Pałacu Bydgoszcz.

Fot. Archiwum

Pałac Bydgoszcz kontynuuje budowę składu na sezon 2024/2025 w siatkarskiej Tauron Lidze. W poniedziałek (22 kwietnia) ogłoszono nazwisko kolejnej zawodniczki.

Pałac, który zajął w minionym sezonie jedenaste miejsce i utrzymał się w ekstraklasie, poinformował w poniedziałkowym komunikacie, że w jego barwach w nowym sezonie nadal będziemy oglądać środkową Wiktorię Paluszkiewicz. – Miniony sezon był dla mnie pełen przygód i zdecydowanie bogaty w doświadczenia – mówi zawodniczka, której wypowiedź cytuje profil klubu w mediach społecznościowych.

Paluszkiewicz była podstawową środkową drużyny w sezonie 2023/2024 obok Dominiki Witowskiej, która także przedłużyła umowę z bydgoskim klubem na nowy sezon (już wcześniej informowano również, że ważny kontrakt posiada przyjmująca Pola Nowakowska). W dwudziestu jeden rozegranych meczach, Paluszkiewicz zdobyła 150 punktów – 98 atakiem (skuteczność 46%), 36 blokiem i 16 zagrywką.

– W nadchodzącym sezonie liczę na poprawienie wyników i dostarczenie jak największej ilości emocji kibicom naszego klubu – dodaje środkowa. Niewykluczone, że jeszcze w tym miesiącu klub ogłosi nazwiska kolejnych zawodniczek. Przypomnijmy, że drużynę w nowym sezonie ligowym nadal prowadzić będzie Włoch Martino Volpini, który do Bydgoszczy wróci na przełomie lipca i sierpnia, gdy siatkarki zaczną przygotowania do nowego sezonu ligowego.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments