Bydgoszcz
-0C
Niebo głównie zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 0 • L -1
1C
Pt
4C
Sob
5C
Nd
6C
Pon
9C
Wt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPałac skompletował skład na nowy sezon. Dołączyła czeska atakująca
Tereza Vanzurova - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
01.08.2019 | 12:12

Pałac skompletował skład na nowy sezon. Dołączyła czeska atakująca

O pozyskaniu zawodniczki, bydgoski klub poinformował w czwartkowe przedpołudnie.

Na zdjęciu: Czeska atakująca Tereza Vanzurova jako ostatnia wzmocniła Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz.

Fot. mat. KS Pałac Bydgoszcz

Włodarze szóstego zespołu minionego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet skompletowali skład na nadchodzący sezon. W czwartkowe przedpołudnie, Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz podał nazwisko ostatniej zawodniczki.

Do skompletowania składu pozostało jeszcze nazwisko drugiej atakującej – mówili jeszcze wczoraj włodarze bydgoskiego klubu. W czwartek odkryli karty i poinformowali, że tą zawodniczką jest Czeszka Tereza Vanzurova.

Vanzurova do tej pory grała w lidze włoskiej, ostatnio w barwach Igor Gorgonzola Novara. Ma 186 cm wzrostu, a o miejsce w składzie będzie rywalizowała z Izabellą Rapacz. Tym samym, bydgoski zespół ma już skompletowany skład na nadchodzący sezon. Obok nowych atakujących, w Pałacu są także nowa rozgrywająca Marta Biedziak, środkowa Anna Stencel oraz przyjmująca Natalia Lijewska i libero Julia Reszelewska.

W barwach Pałacu nie zobaczymy za to rozgrywającej Małgorzaty Andersohn (zaczyna studia w USA), atakującej Tamary Gałuchy (przeniosła się do Developresu SkyRes Rzeszów), środkowej Natalii Misiuny, przyjmującej Joanny Kuligowskiej i libero Mai Pahor.

Bydgoskie siatkarki przygotowania do nowego sezonu rozpoczną w najbliższy poniedziałek (5 sierpnia). W planach, zespół Piotra Mateli będzie miał udział w kilku towarzyskich turniejach. Nowy sezon Ligi Siatkówki Kobiet ruszy w drugi weekend października.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści