[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Parada psów przejdzie ulicami Bydgoszczy. Czworonogi wraz z właścicielami będą promować adopcję

Dodano: 01.10.2021 | 12:26

Na zdjęciu: Zaproszenie dotyczy nie tylko właścicieli psów adoptowanych ze schronisk, lecz również miłośników zwierząt, którzy chcą uczestniczyć w tym wyjątkowym święcie i wesprzeć ideę adopcji.

Fot. freeimages

3 października 2021 r. (niedziela) o godzinie 10:15 spod Stadionu Zawiszy ruszy parada czworonogów, które odnalazły szczęście w nowych domach. Przewidywana trasa parady to spacer ul. Hipiczną (główną trasą spacerową) oraz (opcjonalnie) powrót deptakiem równoległym do ul. Gdańskiej.

Parada jest inicjatywą Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy i oddziału kujawsko-pomorskiego OTOZ Animals. Ma na celu zachęcenie osób kochających zwierzęta do adopcji psów i kotów ze schronisk, a także pokazanie, że psy ze schronisk są tak samo piękne i wyjątkowe, jak te które pochodzą z renomowanych hodowli. Bardzo często zdarza się, że wypielęgnowany i wyszkolony pies ze schroniska budzi niekłamany zachwyt wśród ludzi, a jego umiejętności potrafią zaskoczyć.

Zaproszenie dotyczy nie tylko właścicieli psów adoptowanych ze schronisk, lecz również miłośników zwierząt, którzy chcą uczestniczyć w tym wyjątkowym święcie i wesprzeć ideę adopcji zwierząt ze schronisk. Mile widziane są transparenty i inne pomysły promujące adopcję zwierząt ze schronisk.

Zbiórka przed stadionem do godz. 10:00. Konieczne jest zabranie ze sobą torebek na psie nieczystości i zaświadczeń o aktualnym szczepieniu psa przeciw wściekliźnie.

Parada psów przejdzie ulicami Bydgoszczy. Czworonogi wraz z właścicielami będą promować adopcję
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karol
Karol
10 miesięcy temu

Byle tylko posprzątali po swoich pupilach.